26.500 €
Κάνω αντιπροσφοράΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Trumpf |
|---|---|
| Μοντέλο | Trulaser 3060 |
| Έτος | 2007 |
| Τοποθεσία | Τουρκία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής λέιζερ |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P00326097 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 6000 mm |
| Εξουσία | 4000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 2000 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 20 mm |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | |
| Ταξίδι Χ | 3000 mm |
| Ταξίδι Υ | 1500 mm |
| Ταξίδι Ζ | 115 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 710 kg |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | 35000 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf Trulaser 3060 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 08/12/2025 |
Αυτή η καταχώριση αφορά μια μηχανή κοπής με λέιζερ Trumpf Trulaser 3060, κατασκευασμένη το 2007. Η μηχανή έχει σχεδιαστεί για την κοπή μεταλλικών φύλλων με μέγιστο μήκος 6000 mm και μέγιστο πλάτος 2000 mm. Τροφοδοτείται από πηγή λέιζερ 4000 W (4 kW), κατάλληλη για ακριβείς και αποδοτικές εργασίες κοπής.
Η μηχανή διαθέτει μια μεγάλη επιφάνεια κοπής προσβάσιμη μέσω μιας ανοιχτής μπροστινής πόρτας, που επιτρέπει την εύκολη φόρτωση και εκφόρτωση των μεταλλικών φύλλων. Στη δεξιά πλευρά της μηχανής, υπάρχει ένας πίνακας ελέγχου εξοπλισμένος με οθόνη και κουμπιά για τη λειτουργία και τον προγραμματισμό. Πάνω από τον πίνακα ελέγχου, υπάρχουν κάποια έγγραφα σε χαρτί, πιθανώς για αναφορά κατά τη λειτουργία.
Το βασικό πλαίσιο του μηχανήματος είναι βαμμένο μπλε και παρέχει σταθερή στήριξη για τα κύρια εξαρτήματα. Το άνω μέρος του μηχανήματος είναι ένα μεγάλο λευκό εξάρτημα που στεγάζει το λέιζερ και τους σχετικούς μηχανισμούς. Πίσω από το μηχάνημα, υπάρχουν φιάλες αερίου και επιπλέον μπλε βοηθητικός εξοπλισμός, οι οποίοι πιθανόν αποτελούν μέρος της υποδομής υποστήριξης του συστήματος κοπής με λέιζερ. Το μηχάνημα φαίνεται να είναι σε κατάσταση χρήσης με κάποια ορατή φθορά, σύμφωνη με το ιστορικό λειτουργίας του. Ο περιβάλλον χώρος είναι τακτοποιημένος, υποδηλώνοντας έναν καλά συντηρημένο χώρο εργασίας. Πρόσθετα αντικείμενα, όπως μια μαύρη καρέκλα και ένας κόκκινος κάδος, βρίσκονται κοντά στο μηχάνημα, αλλά δεν αποτελούν μέρος του εξοπλισμού. Συνολικά, αυτό το μηχάνημα κοπής με λέιζερ Trumpf Trulaser 3060 είναι κατάλληλο για βιομηχανικές εφαρμογές κοπής μετάλλων, προσφέροντας μια σημαντική περιοχή κοπής και μια αξιόπιστη πηγή ισχύος. Οι πιθανοί αγοραστές θα πρέπει να λάβουν υπόψη την κατάσταση του μηχανήματος και να επαληθεύσουν τυχόν λεπτομέρειες λειτουργίας, όπως απαιτείται.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
6000 mm x 2000 mm
Ισχύς : 4 Kw
Ώρες εργασίας : 35000
Το μηχάνημα είναι σε καλή κατάσταση
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/05/2026 |
6000 mm x 2000 mm
Ισχύς : 4 Kw
Ώρες εργασίας : 35000
Το μηχάνημα είναι σε καλή κατάσταση
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μεταλλικό μήκος | 6000 mm |
| Εξουσία | 4000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 2000 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 20 mm |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | |
| Ταξίδι Χ | 3000 mm |
| Ταξίδι Υ | 1500 mm |
| Ταξίδι Ζ | 115 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 710 kg |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | 35000 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf Trulaser 3060 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 08/12/2025 |
Αυτή η καταχώριση αφορά μια μηχανή κοπής με λέιζερ Trumpf Trulaser 3060, κατασκευασμένη το 2007. Η μηχανή έχει σχεδιαστεί για την κοπή μεταλλικών φύλλων με μέγιστο μήκος 6000 mm και μέγιστο πλάτος 2000 mm. Τροφοδοτείται από πηγή λέιζερ 4000 W (4 kW), κατάλληλη για ακριβείς και αποδοτικές εργασίες κοπής.
Η μηχανή διαθέτει μια μεγάλη επιφάνεια κοπής προσβάσιμη μέσω μιας ανοιχτής μπροστινής πόρτας, που επιτρέπει την εύκολη φόρτωση και εκφόρτωση των μεταλλικών φύλλων. Στη δεξιά πλευρά της μηχανής, υπάρχει ένας πίνακας ελέγχου εξοπλισμένος με οθόνη και κουμπιά για τη λειτουργία και τον προγραμματισμό. Πάνω από τον πίνακα ελέγχου, υπάρχουν κάποια έγγραφα σε χαρτί, πιθανώς για αναφορά κατά τη λειτουργία.
Το βασικό πλαίσιο του μηχανήματος είναι βαμμένο μπλε και παρέχει σταθερή στήριξη για τα κύρια εξαρτήματα. Το άνω μέρος του μηχανήματος είναι ένα μεγάλο λευκό εξάρτημα που στεγάζει το λέιζερ και τους σχετικούς μηχανισμούς. Πίσω από το μηχάνημα, υπάρχουν φιάλες αερίου και επιπλέον μπλε βοηθητικός εξοπλισμός, οι οποίοι πιθανόν αποτελούν μέρος της υποδομής υποστήριξης του συστήματος κοπής με λέιζερ. Το μηχάνημα φαίνεται να είναι σε κατάσταση χρήσης με κάποια ορατή φθορά, σύμφωνη με το ιστορικό λειτουργίας του. Ο περιβάλλον χώρος είναι τακτοποιημένος, υποδηλώνοντας έναν καλά συντηρημένο χώρο εργασίας. Πρόσθετα αντικείμενα, όπως μια μαύρη καρέκλα και ένας κόκκινος κάδος, βρίσκονται κοντά στο μηχάνημα, αλλά δεν αποτελούν μέρος του εξοπλισμού. Συνολικά, αυτό το μηχάνημα κοπής με λέιζερ Trumpf Trulaser 3060 είναι κατάλληλο για βιομηχανικές εφαρμογές κοπής μετάλλων, προσφέροντας μια σημαντική περιοχή κοπής και μια αξιόπιστη πηγή ισχύος. Οι πιθανοί αγοραστές θα πρέπει να λάβουν υπόψη την κατάσταση του μηχανήματος και να επαληθεύσουν τυχόν λεπτομέρειες λειτουργίας, όπως απαιτείται.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/05/2026 |