Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Trumpf |
|---|---|
| Μοντέλο | TruLaser 3030 |
| Έτος | 2008 |
| Τοποθεσία | Τσεχική Δημοκρατία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής λέιζερ |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P90626046 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Εξουσία | 4000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 1500 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 20 mm |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | Siemens Sinumerik 840 D |
| Ταξίδι Χ | 3000 mm |
| Ταξίδι Υ | 1500 mm |
| Ταξίδι Ζ | 115 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 900 kg |
| ------------------- | |
| Βάρος | 11000 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf TruLaser 3030 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 10/05/2026 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει ένα μηχάνημα κοπής με λέιζερ Trumpf TruLaser 3030, κατασκευασμένο το 2008. Το μηχάνημα έχει σχεδιαστεί για την επεξεργασία μεταλλικών πλακών με μέγιστη διάσταση 1500 x 3000 mm, καθιστώντας το κατάλληλο για ποικίλες βιομηχανικές εφαρμογές κοπής. Ζυγίζει περίπου 11.000 κιλά, υποδεικνύοντας μια στιβαρή και σταθερή κατασκευή χαρακτηριστική των υψηλής ποιότητας βιομηχανικού εξοπλισμού.
Το TruLaser 3030 είναι εξοπλισμένο με σύστημα ελέγχου Siemens Sinumerik 840 D, γνωστό για την ακρίβεια και αξιοπιστία του στις λειτουργίες CNC κοπής με λέιζερ. Αυτό το σύστημα ελέγχου επιτρέπει αποτελεσματικό προγραμματισμό και λειτουργία, συμβάλλοντας σε υψηλή παραγωγικότητα και ακρίβεια.
Το μηχάνημα παρουσιάζεται σε ένα καθαρό και οργανωμένο περιβάλλον εργαστηρίου, υποδεικνύοντας ότι έχει διατηρηθεί προσεκτικά. Ορατά χαρακτηριστικά ασφαλείας περιλαμβάνουν γυάλινες επιφάνειες κατά μήκος των πλευρών, που παρέχουν προστασία ενώ επιτρέπουν την ορατότητα της διαδικασίας κοπής. Επιπλέον, κόκκινα πεντάλια ποδιών βρίσκονται κοντά στη βάση του μηχανήματος, πιθανόν χρησιμεύοντας ως λειτουργικοί έλεγχοι για την ενίσχυση της ασφάλειας και της ευκολίας χρήσης.
Βρισκόμενο στην Τσεχική Δημοκρατία, το μηχάνημα είναι διαθέσιμο για προβολή κατόπιν ραντεβού, προσφέροντας στους ενδιαφερόμενους αγοραστές την ευκαιρία να το ελέγξουν προσωπικά. Συνολικά, το Trumpf TruLaser 3030 είναι ένα αξιόλογο και καλά εξοπλισμένο μηχάνημα κοπής με λέιζερ, κατάλληλο για διάφορες εργασίες μεταλλουργικής κατεργασίας, συνδυάζοντας στιβαρή ποιότητα κατασκευής με προηγμένη τεχνολογία ελέγχου.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Αρ. είδους: 106260 Τύπος: TruLaser 3030 Παράμετροι: 1500x3000 mm Κατασκευαστής: Trumpf Έτος παραγωγής / SO / GO: 2008 / - / - Τοποθεσία: Τσεχία Περιγραφή: Η μηχανή είναι σε άριστη κατάσταση. Μορφή φύλλου: 1500x3000mm Σύστημα ελέγχου: Siemens Sinumerik 840 D Βάρος: 11.000kg Δυνατότητα ξενάγησης κατόπιν συμφωνίας. Εμφάνιση περισσότερων Εμφάνιση λιγότερων
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 526 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/05/2026 |
Αρ. είδους: 106260 Τύπος: TruLaser 3030 Παράμετροι: 1500x3000 mm Κατασκευαστής: Trumpf Έτος παραγωγής / SO / GO: 2008 / - / - Τοποθεσία: Τσεχία Περιγραφή: Η μηχανή είναι σε άριστη κατάσταση. Μορφή φύλλου: 1500x3000mm Σύστημα ελέγχου: Siemens Sinumerik 840 D Βάρος: 11.000kg Δυνατότητα ξενάγησης κατόπιν συμφωνίας. Εμφάνιση περισσότερων Εμφάνιση λιγότερων
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Εξουσία | 4000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 1500 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 20 mm |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | Siemens Sinumerik 840 D |
| Ταξίδι Χ | 3000 mm |
| Ταξίδι Υ | 1500 mm |
| Ταξίδι Ζ | 115 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 900 kg |
| ------------------- | |
| Βάρος | 11000 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf TruLaser 3030 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 10/05/2026 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει ένα μηχάνημα κοπής με λέιζερ Trumpf TruLaser 3030, κατασκευασμένο το 2008. Το μηχάνημα έχει σχεδιαστεί για την επεξεργασία μεταλλικών πλακών με μέγιστη διάσταση 1500 x 3000 mm, καθιστώντας το κατάλληλο για ποικίλες βιομηχανικές εφαρμογές κοπής. Ζυγίζει περίπου 11.000 κιλά, υποδεικνύοντας μια στιβαρή και σταθερή κατασκευή χαρακτηριστική των υψηλής ποιότητας βιομηχανικού εξοπλισμού.
Το TruLaser 3030 είναι εξοπλισμένο με σύστημα ελέγχου Siemens Sinumerik 840 D, γνωστό για την ακρίβεια και αξιοπιστία του στις λειτουργίες CNC κοπής με λέιζερ. Αυτό το σύστημα ελέγχου επιτρέπει αποτελεσματικό προγραμματισμό και λειτουργία, συμβάλλοντας σε υψηλή παραγωγικότητα και ακρίβεια.
Το μηχάνημα παρουσιάζεται σε ένα καθαρό και οργανωμένο περιβάλλον εργαστηρίου, υποδεικνύοντας ότι έχει διατηρηθεί προσεκτικά. Ορατά χαρακτηριστικά ασφαλείας περιλαμβάνουν γυάλινες επιφάνειες κατά μήκος των πλευρών, που παρέχουν προστασία ενώ επιτρέπουν την ορατότητα της διαδικασίας κοπής. Επιπλέον, κόκκινα πεντάλια ποδιών βρίσκονται κοντά στη βάση του μηχανήματος, πιθανόν χρησιμεύοντας ως λειτουργικοί έλεγχοι για την ενίσχυση της ασφάλειας και της ευκολίας χρήσης.
Βρισκόμενο στην Τσεχική Δημοκρατία, το μηχάνημα είναι διαθέσιμο για προβολή κατόπιν ραντεβού, προσφέροντας στους ενδιαφερόμενους αγοραστές την ευκαιρία να το ελέγξουν προσωπικά. Συνολικά, το Trumpf TruLaser 3030 είναι ένα αξιόλογο και καλά εξοπλισμένο μηχάνημα κοπής με λέιζερ, κατάλληλο για διάφορες εργασίες μεταλλουργικής κατεργασίας, συνδυάζοντας στιβαρή ποιότητα κατασκευής με προηγμένη τεχνολογία ελέγχου.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 526 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/05/2026 |