Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Trumpf |
|---|---|
| Μοντέλο | TruLaser 3030 |
| Έτος | 2008 |
| Τοποθεσία | Τσεχική Δημοκρατία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής λέιζερ |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P00110033 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Εξουσία | 3200 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 1500 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 20 mm |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | Siemens Sinumerik 840 D |
| Ταξίδι Χ | 3000 mm |
| Ταξίδι Υ | 1500 mm |
| Ταξίδι Ζ | 115 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 900 kg |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 9800,0 × 5300,0 × 2000,0 |
| Βάρος | 12000 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf TruLaser 3030 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 06/05/2026 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει μια μηχανή κοπής με λέιζερ Trumpf TruLaser 3030, κατασκευασμένη το 2008. Είναι σχεδιασμένη για ακριβείς εργασίες κοπής με λέιζερ με μια ισχυρή πηγή λέιζερ 3200 W. Η μηχανή μπορεί να δεχτεί μεταλλικά φύλλα έως 3000 mm μήκος και 1500 mm πλάτος, με μέγιστη χωρητικότητα πάχους 20 mm. Μπορεί να χειριστεί τεμάχια βάρους έως 900 kg, καθιστώντας την κατάλληλη για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές κοπής.
Οι συνολικές διαστάσεις της μηχανής είναι περίπου 9800 mm μήκος, 5300 mm πλάτος και 2000 mm ύψος, με συνολικό βάρος περίπου 12.000 kg. Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με σύστημα ελέγχου Siemens Sinumerik 840 D, προσφέροντας αξιόπιστες και προηγμένες δυνατότητες ελέγχου.
Η μηχανή διαθέτει προστατευτικό περίβλημα με διαφανή παράθυρα, ενισχύοντας την ασφάλεια ενώ επιτρέπει ορατότητα στις εργασίες. Περιλαμβάνεται πίνακας ελέγχου χειριστή με κουμπί έκτακτης διακοπής για επιπλέον ασφάλεια κατά τη χρήση. Δίσκοι εργαλείων είναι προσαρτημένοι στο πλάι της μηχανής, παρέχοντας αποθήκευση για εξαρτήματα και εργαλεία.
Το τραπέζι κοπής λέιζερ είναι εξοπλισμένο με πολυάριθμες μεταλλικές αιχμές σχεδιασμένες για υποστήριξη του υλικού κατά τη διαδικασία κοπής. Η θήκη της μηχανής είναι κυρίως μπλε και λευκή, με στοιχεία αερισμού ή εξαγωγής τοποθετημένα από κάτω για βοήθεια στον εξαερισμό.
Η επιφάνεια της μηχανής δείχνει λίγη βρωμιά και σημάδια φθοράς, συνεπή με τη συνηθισμένη βιομηχανική χρήση. Ωστόσο, ο περιβάλλων χώρος και η ίδια η μηχανή φαίνονται καθαροί και καλά συντηρημένοι. Ο εξοπλισμός αυτός είναι κατάλληλος για αγοραστές που αναζητούν μια στιβαρή λύση κοπής με λέιζερ με μεγάλη ικανότητα κοπής και ολοκληρωμένες λειτουργίες.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Μηχανή σε πολύ καλή κατάσταση, σύστημα ελέγχου Siemens Sinumerik 840 D.
Πλάκα 3000 x 1500 mm
Μέγιστο πάχος πλάκας 20 mm
Μέγιστο βάρος τεμαχίου 900 kg
Λέιζερ 3200 W
Διαστάσεις … 9800 x 5300 x 2000 mm
Βάρος μηχανής … 12000 kg
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2006 |
| Προσφορές online | 112 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 10/05/2026 |
Μηχανή σε πολύ καλή κατάσταση, σύστημα ελέγχου Siemens Sinumerik 840 D.
Πλάκα 3000 x 1500 mm
Μέγιστο πάχος πλάκας 20 mm
Μέγιστο βάρος τεμαχίου 900 kg
Λέιζερ 3200 W
Διαστάσεις … 9800 x 5300 x 2000 mm
Βάρος μηχανής … 12000 kg
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Εξουσία | 3200 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 1500 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 20 mm |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | Siemens Sinumerik 840 D |
| Ταξίδι Χ | 3000 mm |
| Ταξίδι Υ | 1500 mm |
| Ταξίδι Ζ | 115 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 900 kg |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 9800,0 × 5300,0 × 2000,0 |
| Βάρος | 12000 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf TruLaser 3030 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 06/05/2026 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει μια μηχανή κοπής με λέιζερ Trumpf TruLaser 3030, κατασκευασμένη το 2008. Είναι σχεδιασμένη για ακριβείς εργασίες κοπής με λέιζερ με μια ισχυρή πηγή λέιζερ 3200 W. Η μηχανή μπορεί να δεχτεί μεταλλικά φύλλα έως 3000 mm μήκος και 1500 mm πλάτος, με μέγιστη χωρητικότητα πάχους 20 mm. Μπορεί να χειριστεί τεμάχια βάρους έως 900 kg, καθιστώντας την κατάλληλη για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές κοπής.
Οι συνολικές διαστάσεις της μηχανής είναι περίπου 9800 mm μήκος, 5300 mm πλάτος και 2000 mm ύψος, με συνολικό βάρος περίπου 12.000 kg. Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με σύστημα ελέγχου Siemens Sinumerik 840 D, προσφέροντας αξιόπιστες και προηγμένες δυνατότητες ελέγχου.
Η μηχανή διαθέτει προστατευτικό περίβλημα με διαφανή παράθυρα, ενισχύοντας την ασφάλεια ενώ επιτρέπει ορατότητα στις εργασίες. Περιλαμβάνεται πίνακας ελέγχου χειριστή με κουμπί έκτακτης διακοπής για επιπλέον ασφάλεια κατά τη χρήση. Δίσκοι εργαλείων είναι προσαρτημένοι στο πλάι της μηχανής, παρέχοντας αποθήκευση για εξαρτήματα και εργαλεία.
Το τραπέζι κοπής λέιζερ είναι εξοπλισμένο με πολυάριθμες μεταλλικές αιχμές σχεδιασμένες για υποστήριξη του υλικού κατά τη διαδικασία κοπής. Η θήκη της μηχανής είναι κυρίως μπλε και λευκή, με στοιχεία αερισμού ή εξαγωγής τοποθετημένα από κάτω για βοήθεια στον εξαερισμό.
Η επιφάνεια της μηχανής δείχνει λίγη βρωμιά και σημάδια φθοράς, συνεπή με τη συνηθισμένη βιομηχανική χρήση. Ωστόσο, ο περιβάλλων χώρος και η ίδια η μηχανή φαίνονται καθαροί και καλά συντηρημένοι. Ο εξοπλισμός αυτός είναι κατάλληλος για αγοραστές που αναζητούν μια στιβαρή λύση κοπής με λέιζερ με μεγάλη ικανότητα κοπής και ολοκληρωμένες λειτουργίες.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2006 |
| Προσφορές online | 112 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 10/05/2026 |