Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Trumpf |
|---|---|
| Μοντέλο | 4050 |
| Έτος | 2005 |
| Τοποθεσία | Ρουμανία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής λέιζερ |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P210531052 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 4000 mm |
| Εξουσία | 6000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 2000 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 25 mm |
| CNC | όχι |
| Τύπος CNC | |
| Ταξίδι Χ | 4000 mm |
| Ταξίδι Υ | 2000 mm |
| Ταξίδι Ζ | 115 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 1800 kg |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 4000,0 × 2000,0 × 115,0 |
| ώρες εργασίας | 28285 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | 30870 ώρες |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | σε παραγωγή |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf 4050 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 24/02/2026 |
Μηχανή: 4050
Έτος κατασκευής: 2006
Ώρες εργασίας μηχανήματος: περίπου 30870
Ώρες λειτουργίας λέιζερ: περίπου 28285
Ώρες λειτουργίας δέσμης: περίπου 9241
Bu7gya8t9e
Τύπος λέιζερ: TLF 6000
Ισχύς λέιζερ: 6000 Watt
Εύρος εργασίας: 1,5 mm: x 2000 x 115 mm
Έλεγχος: Siemens SINUMERIK 840 D
Μέγιστο ήπιος χάλυβας περίπου: 25 mm
Μέγ. ανοξείδωτος χάλυβας περίπου: 20 mm
Μέγιστο αλουμίνιο περίπου: 12 mm
Μέγιστη ταχύτητα X: 200 m/min
Μέγιστη ταχύτητα Y: 200 m/min
Μέγιστη ταχύτητα Z: 200 m/min
Μέγιστη ταυτόχρονη ταχύτητα X-Y: 300 m/min
Στάνταρ εξοπλισμός:
- Hi-Las υψηλή πίεση κοπής
- Κεφαλή κοπής λέιζερ με φακό 7,5''
- Κεφαλή κοπής γρήγορης αλλαγής
- Αυτόματη ανίχνευση εξωτερικών άκρων λαμαρίνας
- Έλεγχος ύψους APC και έλεγχος διαδικασίας
- Σύστημα ελέγχου διεργασίας PCS (PierceLine)
- Δίοδος λέιζερ θέσης
- Προγραμματιζόμενη επιλογή αερίου κοπής / ρύθμιση πίεσης
- Προγραμματιζόμενοι κύκλοι ισχύος
- Μικροσυγκόλληση
- Αισθητήρες πλάσματος PMS (PlasmaLine)
- Sprintlas (SprintLine)
- ContourLas (ContourLine)
- AutoLas Plus (FocusLine)
- Έλεγχος ισχύος λέιζερ
- Συσκευή ψεκασμού λαδιού
- Λειτουργία ημερολογίου λέιζερ
- Αυτόματη αλλαγή παλετών
- Φωτισμός χώρου εργασίας
- Μεταφορέας για μικρά εξαρτήματα/απόβλητα
- Αναρρόφηση πολλαπλών θαλάμων
- Συμπαγής απορροφητήρας σκόνης
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Διατάξεις ασφαλείας (φωτεινά εμπόδια)
- Επίπεδη οθόνη TFT
- ToPs 100 lite
- Σύνδεση δικτύου RJ 45
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Σύμβουλος / Μεσάζων |
| Ενεργός από τότε | 2021 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 11/03/2026 |
Μηχανή: 4050
Έτος κατασκευής: 2006
Ώρες εργασίας μηχανήματος: περίπου 30870
Ώρες λειτουργίας λέιζερ: περίπου 28285
Ώρες λειτουργίας δέσμης: περίπου 9241
Bu7gya8t9e
Τύπος λέιζερ: TLF 6000
Ισχύς λέιζερ: 6000 Watt
Εύρος εργασίας: 1,5 mm: x 2000 x 115 mm
Έλεγχος: Siemens SINUMERIK 840 D
Μέγιστο ήπιος χάλυβας περίπου: 25 mm
Μέγ. ανοξείδωτος χάλυβας περίπου: 20 mm
Μέγιστο αλουμίνιο περίπου: 12 mm
Μέγιστη ταχύτητα X: 200 m/min
Μέγιστη ταχύτητα Y: 200 m/min
Μέγιστη ταχύτητα Z: 200 m/min
Μέγιστη ταυτόχρονη ταχύτητα X-Y: 300 m/min
Στάνταρ εξοπλισμός:
- Hi-Las υψηλή πίεση κοπής
- Κεφαλή κοπής λέιζερ με φακό 7,5''
- Κεφαλή κοπής γρήγορης αλλαγής
- Αυτόματη ανίχνευση εξωτερικών άκρων λαμαρίνας
- Έλεγχος ύψους APC και έλεγχος διαδικασίας
- Σύστημα ελέγχου διεργασίας PCS (PierceLine)
- Δίοδος λέιζερ θέσης
- Προγραμματιζόμενη επιλογή αερίου κοπής / ρύθμιση πίεσης
- Προγραμματιζόμενοι κύκλοι ισχύος
- Μικροσυγκόλληση
- Αισθητήρες πλάσματος PMS (PlasmaLine)
- Sprintlas (SprintLine)
- ContourLas (ContourLine)
- AutoLas Plus (FocusLine)
- Έλεγχος ισχύος λέιζερ
- Συσκευή ψεκασμού λαδιού
- Λειτουργία ημερολογίου λέιζερ
- Αυτόματη αλλαγή παλετών
- Φωτισμός χώρου εργασίας
- Μεταφορέας για μικρά εξαρτήματα/απόβλητα
- Αναρρόφηση πολλαπλών θαλάμων
- Συμπαγής απορροφητήρας σκόνης
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Διατάξεις ασφαλείας (φωτεινά εμπόδια)
- Επίπεδη οθόνη TFT
- ToPs 100 lite
- Σύνδεση δικτύου RJ 45
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μεταλλικό μήκος | 4000 mm |
| Εξουσία | 6000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 2000 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 25 mm |
| CNC | όχι |
| Τύπος CNC | |
| Ταξίδι Χ | 4000 mm |
| Ταξίδι Υ | 2000 mm |
| Ταξίδι Ζ | 115 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 1800 kg |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 4000,0 × 2000,0 × 115,0 |
| ώρες εργασίας | 28285 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | 30870 ώρες |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | σε παραγωγή |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf 4050 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 24/02/2026 |
| Τύπος πελάτη | Σύμβουλος / Μεσάζων |
| Ενεργός από τότε | 2021 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 11/03/2026 |