Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμήΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Trumpf |
|---|---|
| Μοντέλο | 120R |
| Έτος | 1993 |
| Τοποθεσία | Βουλγαρία
|
| Κατηγορία | Διάτρηση - Μηχανές διάτρησης CNC |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P210831035 |
| Γλώσσα |
| Ισχύς σε τόνους | 15 T |
| Μεταλλικό μήκος | 1000 mm |
| Τύπος CNC | Bosch Trumagraph CC 220S |
| Μεταλλικό πλάτος | 1000 mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 4 mm |
| Μέγιστη διάμετρος διάτρησης | 38 mm |
| Αριθμός χτυπημάτων ανά λεπτό | 320 |
| Αριθμός εργαλείων | 9 |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3800,0 × 4600,0 × 1820,0 |
| Βάρος | 4300 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | ορατή ένταση ορών |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 12/03/2026 |
Αυτή η καταχώριση αφορά σε ένα CNC διάτρησης Trumpf TRUMATIC 120R, κατασκευασμένο το 1993. Η μηχανή προσφέρει δύναμη διάτρησης 15 τόνων, κατάλληλη για επεξεργασία λαμαρίνας με μέγιστο πάχος 4 mm. Διαθέτει περιοχή εργασίας με κινήσεις στους άξονες X και Y, μήκους 1000 mm και στους δύο, επιτρέποντας ακριβή τοποθέτηση για τις εργασίες διάτρησης. Η μέγιστη διάμετρος διάτρησης που υποστηρίζεται είναι 38 mm. Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με αυτόματο αλλαγέα εργαλείων που μπορεί να φιλοξενήσει 9 εργαλεία, επιτρέποντας ευέλικτες επιλογές εργαλείων για διαφορετικές εργασίες διάτρησης.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Τεχνικά δεδομένα:
Κίνηση άξονα Χ: mm 1000
Κίνηση άξονα Υ: mm 1000
Ισχύς διάτρησης: 15 t
Μέγιστη ταχύτητα θέσης άξονα Χ: m/min 40
Μέγιστη ταχύτητα θέσης άξονα Y: m/min 40
Μέγιστη ταυτόχρονη ταχύτητα: m/min 56
Αυτόματη αλλαγή εργαλείων: Stk 9
Αριθμός Εγκεφαλικού: 1/λεπτό 320
Έλεγχος: Bosch Trumagraph CC 220S
Μέγιστη. Πάχος φύλλου: mm 4
Μέγιστη. Διάμετρος εργαλείου: mm 38
Βάρος: Kg 4300
Χρώμα: Λευκό Μπλε
Διάσταση περίπου. :
Μήκος: 3800 mm
Πλάτος: 4600 mm
Ύψος: 1820 mm
Διαμόρφωση:
Automatic Tool Changer Stk 9
Εμπόδια ασφαλείας
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2021 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 24/10/2025 |
Τεχνικά δεδομένα:
Κίνηση άξονα Χ: mm 1000
Κίνηση άξονα Υ: mm 1000
Ισχύς διάτρησης: 15 t
Μέγιστη ταχύτητα θέσης άξονα Χ: m/min 40
Μέγιστη ταχύτητα θέσης άξονα Y: m/min 40
Μέγιστη ταυτόχρονη ταχύτητα: m/min 56
Αυτόματη αλλαγή εργαλείων: Stk 9
Αριθμός Εγκεφαλικού: 1/λεπτό 320
Έλεγχος: Bosch Trumagraph CC 220S
Μέγιστη. Πάχος φύλλου: mm 4
Μέγιστη. Διάμετρος εργαλείου: mm 38
Βάρος: Kg 4300
Χρώμα: Λευκό Μπλε
Διάσταση περίπου. :
Μήκος: 3800 mm
Πλάτος: 4600 mm
Ύψος: 1820 mm
Διαμόρφωση:
Automatic Tool Changer Stk 9
Εμπόδια ασφαλείας
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Ισχύς σε τόνους | 15 T |
| Μεταλλικό μήκος | 1000 mm |
| Τύπος CNC | Bosch Trumagraph CC 220S |
| Μεταλλικό πλάτος | 1000 mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 4 mm |
| Μέγιστη διάμετρος διάτρησης | 38 mm |
| Αριθμός χτυπημάτων ανά λεπτό | 320 |
| Αριθμός εργαλείων | 9 |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3800,0 × 4600,0 × 1820,0 |
| Βάρος | 4300 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | ορατή ένταση ορών |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 12/03/2026 |
Αυτή η καταχώριση αφορά σε ένα CNC διάτρησης Trumpf TRUMATIC 120R, κατασκευασμένο το 1993. Η μηχανή προσφέρει δύναμη διάτρησης 15 τόνων, κατάλληλη για επεξεργασία λαμαρίνας με μέγιστο πάχος 4 mm. Διαθέτει περιοχή εργασίας με κινήσεις στους άξονες X και Y, μήκους 1000 mm και στους δύο, επιτρέποντας ακριβή τοποθέτηση για τις εργασίες διάτρησης. Η μέγιστη διάμετρος διάτρησης που υποστηρίζεται είναι 38 mm. Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με αυτόματο αλλαγέα εργαλείων που μπορεί να φιλοξενήσει 9 εργαλεία, επιτρέποντας ευέλικτες επιλογές εργαλείων για διαφορετικές εργασίες διάτρησης.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2021 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 24/10/2025 |