Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμήΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Tecnocut |
|---|---|
| Μοντέλο | JP 60HP |
| Έτος | 2007 |
| Τοποθεσία | Ελλάδα
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής με υδροβολή |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P220527011 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 4000 mm |
| Μεταλλικό πλάτος | 1800 mm |
| Nbr κεφαλών | 1 |
| Μέγιστο πάχος | 150 mm |
| Εργασιακή πίεση | bar |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | |
| Εξουσία | 45000 W |
| Ανάκτηση άμμου | Ναί |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 5500,0 × 2600,0 × 2200,0 |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | σε παραγωγή |
| Φύλλο δεδομένων | Tecnocut JP 60 HP |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 17/02/2026 |
Αυτή η καταχώριση αφορά μια μηχανή κοπής με υδροβολή Tecnocut JP 60HP, κατασκευασμένη το 2007. Διαθέτει κεφαλή κοπής μονή, τοποθετημένη σε οριζόντια δοκό πάνω από ένα ευρύ κρεβάτι κοπής, σχεδιασμένη για εφαρμογές ακριβείας κοπής. Η μηχανή έχει περίπου μήκος 5500 mm, πλάτος 2600 mm και ύψος 2200 mm, προσφέροντας μια σημαντική περιοχή εργασίας. Τροφοδοτείται από ένα εγκατεστημένο σύστημα ισχύος 45 kW, κατάλληλο για απαιτητικές εργασίες κοπής.
Η μηχανή περιλαμβάνει δυνατότητες ανάκτησης άμμου, που βοηθούν στην ανακύκλωση λειαντικών υλικών κατά τη διάρκεια της διαδικασίας κοπής, βελτιώνοντας την απόδοση και μειώνοντας τα απόβλητα. Ο πίνακας ελέγχου είναι εξοπλισμένος με οθόνη, πληκτρολόγιο, πολλαπλά κουμπιά και επείγουσα διακοπή για λειτουργική ασφάλεια και ευκολία χρήσης. Το ντουλάπι ελέγχου, με ετικέτες Tecnocut και Jetpower, διαθέτει γρίλιες αερισμού και διάφορους διακόπτες ελέγχου.
Η μηχανή κοπής με υδροβολή είναι κατασκευασμένη με στιβαρό μπλε πλαίσιο και έχει προστατευτικά παράθυρα στην εμπρόσθια επιφάνεια για να εξασφαλίζει την ασφάλεια του χειριστή. Επιγραφές προειδοποίησης που υποδεικνύουν κινδύνους κοπής είναι ορατές τόσο στην εμπρόσθια όσο και στις πλευρικές επιφάνειες. Η μηχανή εμφανίζει σημάδια φθοράς και βρωμιάς συμβατά με τακτική χρήση, αλλά φαίνεται να είναι δομικά άθικτη. Καλώδια και σωλήνες είναι συνδεδεμένα στην κεφαλή κοπής και τον πίνακα ελέγχου, υποδεικνύοντας ετοιμότητα για ενσωμάτωση σε ένα παραγωγικό περιβάλλον.
Ο εξοπλισμός αυτός είναι κατάλληλος για εταιρείες που αναζητούν μια αξιόπιστη λύση κοπής με υδροβολή με ευρύ χώρο κοπής και σημαντική ισχύ. Είναι δυνατή η επιθεώρηση με τροφοδοσία, και διαθέσιμη η επίδειξη βίντεο κατόπιν αιτήματος.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
ΓΕ - έτος 2007
Με αντλία
πολύ καλή κατάσταση
Είναι δυνατή η επιθεώρηση υπό τάση
διαθέσιμο βίντεο
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 22/07/2022 |
ΓΕ - έτος 2007
Με αντλία
πολύ καλή κατάσταση
Είναι δυνατή η επιθεώρηση υπό τάση
διαθέσιμο βίντεο
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μεταλλικό μήκος | 4000 mm |
| Μεταλλικό πλάτος | 1800 mm |
| Nbr κεφαλών | 1 |
| Μέγιστο πάχος | 150 mm |
| Εργασιακή πίεση | bar |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | |
| Εξουσία | 45000 W |
| Ανάκτηση άμμου | Ναί |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 5500,0 × 2600,0 × 2200,0 |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | σε παραγωγή |
| Φύλλο δεδομένων | Tecnocut JP 60 HP |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 17/02/2026 |
Αυτή η καταχώριση αφορά μια μηχανή κοπής με υδροβολή Tecnocut JP 60HP, κατασκευασμένη το 2007. Διαθέτει κεφαλή κοπής μονή, τοποθετημένη σε οριζόντια δοκό πάνω από ένα ευρύ κρεβάτι κοπής, σχεδιασμένη για εφαρμογές ακριβείας κοπής. Η μηχανή έχει περίπου μήκος 5500 mm, πλάτος 2600 mm και ύψος 2200 mm, προσφέροντας μια σημαντική περιοχή εργασίας. Τροφοδοτείται από ένα εγκατεστημένο σύστημα ισχύος 45 kW, κατάλληλο για απαιτητικές εργασίες κοπής.
Η μηχανή περιλαμβάνει δυνατότητες ανάκτησης άμμου, που βοηθούν στην ανακύκλωση λειαντικών υλικών κατά τη διάρκεια της διαδικασίας κοπής, βελτιώνοντας την απόδοση και μειώνοντας τα απόβλητα. Ο πίνακας ελέγχου είναι εξοπλισμένος με οθόνη, πληκτρολόγιο, πολλαπλά κουμπιά και επείγουσα διακοπή για λειτουργική ασφάλεια και ευκολία χρήσης. Το ντουλάπι ελέγχου, με ετικέτες Tecnocut και Jetpower, διαθέτει γρίλιες αερισμού και διάφορους διακόπτες ελέγχου.
Η μηχανή κοπής με υδροβολή είναι κατασκευασμένη με στιβαρό μπλε πλαίσιο και έχει προστατευτικά παράθυρα στην εμπρόσθια επιφάνεια για να εξασφαλίζει την ασφάλεια του χειριστή. Επιγραφές προειδοποίησης που υποδεικνύουν κινδύνους κοπής είναι ορατές τόσο στην εμπρόσθια όσο και στις πλευρικές επιφάνειες. Η μηχανή εμφανίζει σημάδια φθοράς και βρωμιάς συμβατά με τακτική χρήση, αλλά φαίνεται να είναι δομικά άθικτη. Καλώδια και σωλήνες είναι συνδεδεμένα στην κεφαλή κοπής και τον πίνακα ελέγχου, υποδεικνύοντας ετοιμότητα για ενσωμάτωση σε ένα παραγωγικό περιβάλλον.
Ο εξοπλισμός αυτός είναι κατάλληλος για εταιρείες που αναζητούν μια αξιόπιστη λύση κοπής με υδροβολή με ευρύ χώρο κοπής και σημαντική ισχύ. Είναι δυνατή η επιθεώρηση με τροφοδοσία, και διαθέσιμη η επίδειξη βίντεο κατόπιν αιτήματος.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 22/07/2022 |