Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμήΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Strojáreň Piesok |
|---|---|
| Μοντέλο | NTA 3150/10A |
| Έτος | 1983 |
| Τοποθεσία | Τσεχική Δημοκρατία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Υδραυλικά ψαλίδια γκιλοτίνας |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P221004083 |
| Γλώσσα |
| Μήκος κοπής | 3150 mm |
| Μέγιστη. πάχος | 10 mm |
| Τύπος μετρητή πλάτης | Χειροκίνητο Backgauge |
| Ρύθμιση backgauge | 1100 mm |
| Υποστήριξη φύλλου | Ναί |
| ------------------- | |
| Βάρος | 14000 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | υπό πίεση |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 01/04/2026 |
Προσφέρω υδραυλικές ψαλίδες, όχι λαμαρίνα, με την ένδειξη NTA 3150/10A κατασκευαστής Strojáreň Piesok. Το μέγιστο μήκος κοπής είναι επομένως 3150 mm και το πάχος της κατασκευαστικής χάλυβας είναι 10 mm.
Συνδεδεμένο, πλήρως λειτουργικό, αλλά τόσο σπάνια χρησιμοποιημένο που δεν αξίζει να τα κρατώ. (δεν χωράνε στο κύριο τμήμα παραγωγής μας) Τιμή διαπραγματεύσιμη, ο αγοραστής οργανώνει τη μεταφορά, συνολικό βάρος 14.000 kg. Δυνατότητα επίσκεψης, δοκιμής - στις εγκαταστάσεις της Chrudim
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 2 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 07/04/2026 |
Προσφέρω υδραυλικές ψαλίδες, όχι λαμαρίνα, με την ένδειξη NTA 3150/10A κατασκευαστής Strojáreň Piesok. Το μέγιστο μήκος κοπής είναι επομένως 3150 mm και το πάχος της κατασκευαστικής χάλυβας είναι 10 mm.
Συνδεδεμένο, πλήρως λειτουργικό, αλλά τόσο σπάνια χρησιμοποιημένο που δεν αξίζει να τα κρατώ. (δεν χωράνε στο κύριο τμήμα παραγωγής μας) Τιμή διαπραγματεύσιμη, ο αγοραστής οργανώνει τη μεταφορά, συνολικό βάρος 14.000 kg. Δυνατότητα επίσκεψης, δοκιμής - στις εγκαταστάσεις της Chrudim
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μήκος κοπής | 3150 mm |
| Μέγιστη. πάχος | 10 mm |
| Τύπος μετρητή πλάτης | Χειροκίνητο Backgauge |
| Ρύθμιση backgauge | 1100 mm |
| Υποστήριξη φύλλου | Ναί |
| ------------------- | |
| Βάρος | 14000 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | υπό πίεση |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 01/04/2026 |
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 2 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 07/04/2026 |