Επικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε προσφορά.
| Κατασκευαστής | Canellitech |
|---|---|
| Μοντέλο | 8-1 |
| Έτος | 2019 |
| Τοποθεσία | Ηνωμένο Βασίλειο
|
Η παρούσα καταχώρηση αφορά μια αυτόματη μονάδα πλήρωσης και κάλυψης κορυφής Canellitech, μοντέλο 8-1, σχεδιασμένη για χρήση με φιάλες 5 λίτρων. Κατασκευάστηκε το 2019 και διαθέτει 8 κεφαλές πλήρωσης, με δυνατότητα πλήρωσης έως 500 φιαλών ανά ώρα. Χρησιμοποιήθηκε ελαφρώς από το 2019 έως το 2023, περίπου δύο ημέρες το μήνα. Οι συνολικές διαστάσεις του μηχανήματος είναι 2700 mm μήκος, 1100 mm πλάτος και 2450 mm ύψος.
Ο εξοπλισμός περιλαμβάνει ταινιόδρομους εισόδου και εξόδου για ομαλή διαχείριση των φιαλών κατά τη διαδικασία πλήρωσης και κάλυψης. Ο πίνακας ελέγχου διαθέτει οθόνη Siemens LOGO! TDE, διάφορα κουμπιά και διακόπτες για τον έλεγχο λειτουργίας, συμπεριλαμβανομένου ενός κουμπιού έκτακτης ανάγκης για ασφάλεια. Τα κουμπιά έχουν ετικέτες για λειτουργίες όπως Παρουσία Τάσης, Έκτακτο Παρόν, Επαναφορά Συναγερμών, Αντλία Πλήρωσης και Ενεργό Δονητή, μαζί με κουμπιά βελών κατεύθυνσης και πλήκτρα λειτουργιών F1, F2 και F3.
Κατασκευασμένο με πάνελ από ανοξείδωτο χάλυβα και μεταλλικές κατασκευές, το μηχάνημα είναι σε καλή κατάσταση με καθαρές επιφάνειες και καλά συντηρημένες σωληνώσεις. Ο σχεδιασμός περιλαμβάνει πολλαπλές συνδέσεις σωλήνων και κυλινδρικά εξαρτήματα που είναι βασικά για τον μηχανισμό πλήρωσης. Στο φόντο υπάρχει προειδοποιητική πινακίδα που υποδεικνύει προσοχή στα περονοφόρα ανυψωτικά.
Το μοντέλο Canellitech 8-1 είναι κατάλληλο για αυτοματοποιημένες λειτουργίες πλήρωσης και κάλυψης κορυφής, προσφέροντας αποδοτική και αξιόπιστη απόδοση για συσκευασία φιαλών 5 λίτρων. Ο συνδυασμός των χαρακτηριστικών αυτοματισμού, της χωρητικότητας και του συμπαγούς μεγέθους το καθιστούν πολύτιμο εργαλείο για κατασκευαστές ποτών ή υγρών προϊόντων που επιθυμούν να βελτιστοποιήσουν τη γραμμή εμφιάλωσης.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
1 x Canellitech Srl αυτόματο μηχάνημα πλήρωσης και κάλυψης μονομπλοκ γραμμής για φιάλες 5L, εφοδιασμένο με μεταφορείς εισόδου και εξόδου. Χρησιμοποιήθηκε για την πλήρωση φιαλών 5L και την εφαρμογή push-on καπακιών.
Μοντέλο - 8-1 (8 x κεφαλές πλήρωσης).
Σειριακός αριθμός - 013368.
Ημερομηνία κατασκευής - 2019.
Ταχύτητα - έως και 500 φιάλες ανά ώρα.
Έχει χρησιμοποιηθεί πολύ ελαφρά μεταξύ 2019 και 2023 (2 x ημέρες ανά μήνα).
Συνολικές διαστάσεις - 2,7m L x 1,1m W x 2,45m H.
shutterstock_1126854620 copy.jpg
Παρακαλώ σημειώστε ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί ή βελτιστοποιηθεί αυτόματα με τεχνητή νοημοσύνη (AI). Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Συνιστούμε να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2024 |
| Προσφορές online | 11 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 29/09/2026 |
1 x Canellitech Srl αυτόματο μηχάνημα πλήρωσης και κάλυψης μονομπλοκ γραμμής για φιάλες 5L, εφοδιασμένο με μεταφορείς εισόδου και εξόδου. Χρησιμοποιήθηκε για την πλήρωση φιαλών 5L και την εφαρμογή push-on καπακιών.
Μοντέλο - 8-1 (8 x κεφαλές πλήρωσης).
Σειριακός αριθμός - 013368.
Ημερομηνία κατασκευής - 2019.
Ταχύτητα - έως και 500 φιάλες ανά ώρα.
Έχει χρησιμοποιηθεί πολύ ελαφρά μεταξύ 2019 και 2023 (2 x ημέρες ανά μήνα).
Συνολικές διαστάσεις - 2,7m L x 1,1m W x 2,45m H.
shutterstock_1126854620 copy.jpg
Παρακαλώ σημειώστε ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί ή βελτιστοποιηθεί αυτόματα με τεχνητή νοημοσύνη (AI). Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Συνιστούμε να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά.
Η παρούσα καταχώρηση αφορά μια αυτόματη μονάδα πλήρωσης και κάλυψης κορυφής Canellitech, μοντέλο 8-1, σχεδιασμένη για χρήση με φιάλες 5 λίτρων. Κατασκευάστηκε το 2019 και διαθέτει 8 κεφαλές πλήρωσης, με δυνατότητα πλήρωσης έως 500 φιαλών ανά ώρα. Χρησιμοποιήθηκε ελαφρώς από το 2019 έως το 2023, περίπου δύο ημέρες το μήνα. Οι συνολικές διαστάσεις του μηχανήματος είναι 2700 mm μήκος, 1100 mm πλάτος και 2450 mm ύψος.
Ο εξοπλισμός περιλαμβάνει ταινιόδρομους εισόδου και εξόδου για ομαλή διαχείριση των φιαλών κατά τη διαδικασία πλήρωσης και κάλυψης. Ο πίνακας ελέγχου διαθέτει οθόνη Siemens LOGO! TDE, διάφορα κουμπιά και διακόπτες για τον έλεγχο λειτουργίας, συμπεριλαμβανομένου ενός κουμπιού έκτακτης ανάγκης για ασφάλεια. Τα κουμπιά έχουν ετικέτες για λειτουργίες όπως Παρουσία Τάσης, Έκτακτο Παρόν, Επαναφορά Συναγερμών, Αντλία Πλήρωσης και Ενεργό Δονητή, μαζί με κουμπιά βελών κατεύθυνσης και πλήκτρα λειτουργιών F1, F2 και F3.
Κατασκευασμένο με πάνελ από ανοξείδωτο χάλυβα και μεταλλικές κατασκευές, το μηχάνημα είναι σε καλή κατάσταση με καθαρές επιφάνειες και καλά συντηρημένες σωληνώσεις. Ο σχεδιασμός περιλαμβάνει πολλαπλές συνδέσεις σωλήνων και κυλινδρικά εξαρτήματα που είναι βασικά για τον μηχανισμό πλήρωσης. Στο φόντο υπάρχει προειδοποιητική πινακίδα που υποδεικνύει προσοχή στα περονοφόρα ανυψωτικά.
Το μοντέλο Canellitech 8-1 είναι κατάλληλο για αυτοματοποιημένες λειτουργίες πλήρωσης και κάλυψης κορυφής, προσφέροντας αποδοτική και αξιόπιστη απόδοση για συσκευασία φιαλών 5 λίτρων. Ο συνδυασμός των χαρακτηριστικών αυτοματισμού, της χωρητικότητας και του συμπαγούς μεγέθους το καθιστούν πολύτιμο εργαλείο για κατασκευαστές ποτών ή υγρών προϊόντων που επιθυμούν να βελτιστοποιήσουν τη γραμμή εμφιάλωσης.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2024 |
| Προσφορές online | 11 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 29/09/2026 |
Ηνωμένο Βασίλειο
2008
| Παραγωγική ικανότητα | 40 u/h |
|---|---|
| Ελάχ. δυναμικότητα πλήρωσης | 100 L |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 150 L |
|---|---|
| Διάμετρος δοχείου | 58 mm |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
Ηνωμένο Βασίλειο
2002
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 4 |
|---|---|
| Ελάχ. δυναμικότητα πλήρωσης | 10 L |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 1000 L |
|---|---|
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
Γαλλία
2017
| Παραγωγική ικανότητα | 1200 u/h |
|---|---|
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 750 L |
| Τεχνολογία πλήρωσης | Βαρύτητας |
| Υλικό συσκευασίας | Γυαλί |
| Ύψος δοχείου | 500 mm |
| Επίπεδο αυτοματοποίησης | Αυτόματο |
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Ανθρακούχο |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 6 |
|---|---|
| Ελάχ. δυναμικότητα πλήρωσης | 1 L |
| Τύπος προϊόντος | Υγρό |
| Διάμετρος δοχείου | 115 mm |
| Προηγούμενος κλάδος | Ποτά |
| Ισχύς κινητήρα | 3 kW |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | Ναί |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | Ναί |
Ηνωμένο Βασίλειο
2018
| Παραγωγική ικανότητα | 1500 u/h |
|---|---|
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 10 |
|---|---|
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
Ηνωμένο Βασίλειο
2009
| Παραγωγική ικανότητα | 2500 u/h |
|---|---|
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 1 L |
| Τεχνολογία πλήρωσης | Εμβολοφόρο |
| Υλικό συσκευασίας | Χάλυβας / λευκοσίδηρος |
| Ύψος δοχείου | 450 mm |
| Επίπεδο αυτοματοποίησης | Αυτόματο |
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Ανθρακούχο |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 12 |
|---|---|
| Ελάχ. δυναμικότητα πλήρωσης | 0,3 L |
| Τύπος προϊόντος | Υγρό |
| Διάμετρος δοχείου | 50 mm |
| Προηγούμενος κλάδος | Ποτά |
| Ισχύς κινητήρα | 5.5 kW |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | Ναί |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | Ναί |
| Παραγωγική ικανότητα | 1300 u/h |
|---|---|
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
|---|---|
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
Βέλγιο
2016
| Παραγωγική ικανότητα | 6000 u/h |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Υγρό |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 16 |
|---|---|
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Ανθρακούχο |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
Γαλλία
2016
| Παραγωγική ικανότητα | 2100 u/h |
|---|---|
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Ανθρακούχο |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
| Υλικό συσκευασίας | Γυαλί |
|---|---|
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
Βουλγαρία
2018
| Παραγωγική ικανότητα | 6000 u/h |
|---|---|
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 2,5 L |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 16 |
|---|---|
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
|---|---|
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
|---|---|
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
Ηνωμένο Βασίλειο
2024
| Παραγωγική ικανότητα | 500 u/h |
|---|---|
| Ελάχ. δυναμικότητα πλήρωσης | 10 L |
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Ανθρακούχο |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 5000 L |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματοποίησης | Ημιαυτόματο |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
Βουλγαρία
1997
Ηνωμένο Βασίλειο
2012
| Παραγωγική ικανότητα | 1800 u/h |
|---|---|
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 0,3 L |
| Διάμετρος δοχείου | 115 mm |
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Ανθρακούχο |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | Ναί |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | Ναί |
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 8 |
|---|---|
| Τεχνολογία πλήρωσης | Πίεσης / αντίθλιψης |
| Ύψος δοχείου | 350 mm |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | Ναί |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
Ρουμανία
2020
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 0,1 L |
|---|
| Ελάχ. δυναμικότητα πλήρωσης | 1 L |
|---|
Ηνωμένο Βασίλειο
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
|---|---|
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
|---|---|
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
Ηνωμένο Βασίλειο
2012
| Παραγωγική ικανότητα | 1920 u/h |
|---|---|
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Μη ανθρακούχο |
| Επίπεδο αυτοματοποίησης | Αυτόματο |
|---|
Αλβανία
~ 2017
| Παραγωγική ικανότητα | 10500 u/h |
|---|
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Ανθρακούχο |
|---|
Ηνωμένο Βασίλειο
2014
| Παραγωγική ικανότητα | 2000 u/h |
|---|---|
| Ελάχ. δυναμικότητα πλήρωσης | 0,3 L |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | Ναί |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 1 L |
|---|---|
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Ανθρακούχο |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | Ναί |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
Γερμανία
2020
| Παραγωγική ικανότητα | 2160 u/h |
|---|---|
| Τεχνολογία πλήρωσης | Πίεσης / αντίθλιψης |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 6 |
|---|---|
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Παραγωγική ικανότητα | 4000 u/h |
|---|---|
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 4000 L |
| Τύπος προϊόντος | Υγρό |
| Διάμετρος δοχείου | 100 mm |
| Επίπεδο αυτοματοποίησης | Αυτόματο |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 18 |
|---|---|
| Τεχνολογία πλήρωσης | Πίεσης / αντίθλιψης |
| Υλικό συσκευασίας | Γυαλί |
| Προηγούμενος κλάδος | Ποτά |
| Ισχύς κινητήρα | 2.2 kW |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
Ισπανία
2018
| Παραγωγική ικανότητα | 4000 u/h |
|---|---|
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 0,3 L |
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Ανθρακούχο |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 18 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Υγρό |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
Εσθονία
2021
| Παραγωγική ικανότητα | 2000 u/h |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας | Γυαλί |
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Ανθρακούχο |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
| Τύπος προϊόντος | Υγρό |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματοποίησης | Αυτόματο |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Παραγωγική ικανότητα | 240 u/h |
|---|---|
| Ελάχ. δυναμικότητα πλήρωσης | 0,0 L |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | Ναί |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 0,3 L |
|---|---|
| Προηγούμενος κλάδος | Καλλυντικά |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
Τσεχική Δημοκρατία
2014
Ηνωμένο Βασίλειο
2014
| Παραγωγική ικανότητα | 2000 u/h |
|---|---|
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 1 L |
| Τύπος προϊόντος | Υγρό |
| Ανθρακούχο / Μη ανθρακούχο | Μη ανθρακούχο |
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | Ναί |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | Ναί |
| Αριθμός κεφαλών πλήρωσης | 16 |
|---|---|
| Ελάχ. δυναμικότητα πλήρωσης | 0,3 L |
| Υλικό συσκευασίας | Γυαλί |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | Ναί |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Παραγωγική ικανότητα | 40 u/h |
|---|---|
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 1 L |
|---|---|
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
Ηνωμένο Βασίλειο
2017
| Παραγωγική ικανότητα | 3300 u/h |
|---|
| Επίπεδο αυτοματοποίησης | Αυτόματο |
|---|
την Κροατία
~ 1995
| Παραγωγική ικανότητα | 6000 u/h |
|---|---|
| Μηχανή ετικετοθέτησης περιλαμβάνεται | όχι |
| Σύστημα έκπλυσης / αποστείρωσης | όχι |
| Καπακωτική μηχανή περιλαμβάνεται | όχι |
|---|---|
| Μεταφορέας περιλαμβάνεται | όχι |
| Ασηπτική πλήρωση | όχι |
Ηνωμένο Βασίλειο
2000
| Παραγωγική ικανότητα | 3600 u/h |
|---|
Ηνωμένο Βασίλειο
2016
| Μέγ. δυναμικότητα πλήρωσης | 0,3 L |
|---|
| Ελάχ. δυναμικότητα πλήρωσης | 0,0 L |
|---|