Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμήΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Amada |
|---|---|
| Μοντέλο | LC-2415 Alpha III |
| Έτος | 1999 |
| Τοποθεσία | Τουρκία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής λέιζερ |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P210608043 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Εξουσία | 2000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 1500 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 12 mm |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | Fanuc |
| Ταξίδι Χ | 2520 mm |
| Ταξίδι Υ | 1550 mm |
| Ταξίδι Ζ | 300 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 330 kg |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Amada LC 2415 Alpha III |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 19/12/2025 |
Αυτή η καταχώριση παρουσιάζει μια μηχανή κοπής με λέιζερ Amada LC-2415 Alpha III, μια ανθεκτική βιομηχανική συσκευή σχεδιασμένη για ακριβή κοπή μετάλλου. Κατασκευασμένη το 1999, αυτό το μοντέλο είναι εξοπλισμένο με πηγή ισχύος λέιζερ 2000 W, κατάλληλη για μια σειρά εφαρμογών κοπής. Η μηχανή μπορεί να χειριστεί μεταλλικά φύλλα πλάτους έως 1500 mm και μήκους 3000 mm, καθιστώντας την ευέλικτη για διάφορες ανάγκες κατασκευής.
Η Amada LC-2415 Alpha III είναι αναγνωρισμένη για την αξιοπιστία και την αποδοτικότητά της σε εργασίες κοπής με λέιζερ. Το κρεβάτι της μηχανής έχει σχεδιαστεί για να κρατά με ασφάλεια τα μεταλλικά φύλλα στη θέση τους κατά τη λειτουργία, εξασφαλίζοντας ακρίβεια και συνέπεια στις κοπές. Η κεφαλή κοπής βρίσκεται πάνω από τα μεταλλικά φύλλα, έτοιμη για ακριβή κοπή με λέιζερ, επιτρέποντας πολύπλοκα σχέδια και καθαρές ακμές.
Η ασφάλεια λαμβάνεται επίσης υπόψη, με ορατές ετικέτες προειδοποίησης ασφαλείας κολλημένες στη μηχανή για την προώθηση ασφαλών πρακτικών λειτουργίας. Το κόκκινο χρώμα της μηχανής είναι τυπικό για τον βιομηχανικό εξοπλισμό της Amada, παρέχοντας μια διακριτική και επαγγελματική εμφάνιση.
Συνολικά, αυτή η μηχανή κοπής με λέιζερ είναι κατάλληλη για επιχειρήσεις που απαιτούν αξιόπιστη λύση για την κοπή μεταλλικών φύλλων εντός του συγκεκριμένου εύρους μεγέθους. Η διαμόρφωσή της υποστηρίζει μια ποικιλία έργων μεταλλουργίας, καθιστώντας την πολύτιμο περιουσιακό στοιχείο σε βιομηχανικές μονάδες παραγωγής ή περιβάλλοντα μεταλλουργικής κατεργασίας.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Amada Laser 2415 AC με αυτόματη φόρτωση/εκφόρτωση
Ισχύς: 2kW - 43 kWA
Μέγεθος μετάλλου: 1500 x 3000 mm
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2021 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 20/02/2026 |
Amada Laser 2415 AC με αυτόματη φόρτωση/εκφόρτωση
Ισχύς: 2kW - 43 kWA
Μέγεθος μετάλλου: 1500 x 3000 mm
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Εξουσία | 2000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 1500 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 12 mm |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | Fanuc |
| Ταξίδι Χ | 2520 mm |
| Ταξίδι Υ | 1550 mm |
| Ταξίδι Ζ | 300 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 330 kg |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Amada LC 2415 Alpha III |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 19/12/2025 |
Αυτή η καταχώριση παρουσιάζει μια μηχανή κοπής με λέιζερ Amada LC-2415 Alpha III, μια ανθεκτική βιομηχανική συσκευή σχεδιασμένη για ακριβή κοπή μετάλλου. Κατασκευασμένη το 1999, αυτό το μοντέλο είναι εξοπλισμένο με πηγή ισχύος λέιζερ 2000 W, κατάλληλη για μια σειρά εφαρμογών κοπής. Η μηχανή μπορεί να χειριστεί μεταλλικά φύλλα πλάτους έως 1500 mm και μήκους 3000 mm, καθιστώντας την ευέλικτη για διάφορες ανάγκες κατασκευής.
Η Amada LC-2415 Alpha III είναι αναγνωρισμένη για την αξιοπιστία και την αποδοτικότητά της σε εργασίες κοπής με λέιζερ. Το κρεβάτι της μηχανής έχει σχεδιαστεί για να κρατά με ασφάλεια τα μεταλλικά φύλλα στη θέση τους κατά τη λειτουργία, εξασφαλίζοντας ακρίβεια και συνέπεια στις κοπές. Η κεφαλή κοπής βρίσκεται πάνω από τα μεταλλικά φύλλα, έτοιμη για ακριβή κοπή με λέιζερ, επιτρέποντας πολύπλοκα σχέδια και καθαρές ακμές.
Η ασφάλεια λαμβάνεται επίσης υπόψη, με ορατές ετικέτες προειδοποίησης ασφαλείας κολλημένες στη μηχανή για την προώθηση ασφαλών πρακτικών λειτουργίας. Το κόκκινο χρώμα της μηχανής είναι τυπικό για τον βιομηχανικό εξοπλισμό της Amada, παρέχοντας μια διακριτική και επαγγελματική εμφάνιση.
Συνολικά, αυτή η μηχανή κοπής με λέιζερ είναι κατάλληλη για επιχειρήσεις που απαιτούν αξιόπιστη λύση για την κοπή μεταλλικών φύλλων εντός του συγκεκριμένου εύρους μεγέθους. Η διαμόρφωσή της υποστηρίζει μια ποικιλία έργων μεταλλουργίας, καθιστώντας την πολύτιμο περιουσιακό στοιχείο σε βιομηχανικές μονάδες παραγωγής ή περιβάλλοντα μεταλλουργικής κατεργασίας.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2021 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 20/02/2026 |