Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμήΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Amada |
|---|---|
| Μοντέλο | HFT 130-3L |
| Έτος | 2007 |
| Τοποθεσία | Πολωνία
|
| Κατηγορία | Κάμψη - CNC στραντζόπρεσες |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P230119106 |
| Γλώσσα |
| Δύναμη | 130 T |
| Πτυσσόμενο μήκος | 3000 mm |
| Απόσταση μεταξύ ορθοστατών | 2700 mm |
| CNC | |
| Λαιμός | 420 mm |
| Κάθετο κτύπημα | 200 mm |
| Ταχύτητα εργασίας | 10 mm/s |
| Αριθμός άξονα | 4 |
| Ισχύς κινητήρα | 12.5 kW |
| Τρύπα | |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Amada HFT 130-3 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 02/03/2026 |
Αυτή η καταχώριση αφορά μια πρέσα λυγίσματος Amada HFT 130-3L, μια μηχανή CNC/NC ελεγχόμενη που κατασκευάστηκε το 2007. Η μηχανή είναι σχεδιασμένη για δίπλωση και σχηματισμό μεταλλικών φύλλων και διαθέτει μέγιστη δύναμη δίπλωσης 130 τόνων. Έχει μήκος δίπλωσης 3000 mm, κατάλληλο για χειρισμό μεγάλων τεμαχίων. Η πρέσα λυγίσματος είναι βαμμένη σε κόκκινο και μαύρο και εμφανίζει εμφανώς το εμπορικό σήμα Amada. Ο αριθμός μοντέλου αναγράφεται καθαρά ως HFT 130-3L.
Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με πίνακα ελέγχου τοποθετημένο στην αριστερή πλευρά, ο οποίος περιλαμβάνει πληκτρολόγιο και οθόνη για προγραμματισμό και λειτουργία της πρέσας. Πολλαπλά σφιγκτήρες και εργαλεία είναι εγκατεστημένα τόσο στην άνω όσο και στην κάτω δοκό, επιτρέποντας ευέλικτες διαδικασίες δίπλωσης. Ξύλινοι κύβοι τοποθετούνται κάτω από την περιοχή σύσφιξης, πιθανώς για στήριξη ή προστασία κατά τη ρύθμιση ή τη μεταφορά.
Η πρέσα παρουσιάζει σημάδια χρήσης, με μερικές γρατζουνιές και φθορές στην επιφάνεια του χρώματος, υποδεικνύοντας ότι έχει τεθεί σε λειτουργία αλλά έχει συντηρηθεί. Δεν παρέχονται συγκεκριμένες πληροφορίες σχετικά με την κατάσταση λειτουργίας της μηχανής, τις ώρες λειτουργίας ή το ιστορικό συντήρησης. Αυτή η μονάδα είναι κατάλληλη για βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν ακριβείς και βαρέως τύπου δυνατότητες διαμόρφωσης μετάλλου.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Amada HFT 130-3L Πρέσα φρένου cnc/nc
Amada HFT 130-3L 2007r
2007
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Είναι αυτό το Amada HFT 130-3L μηχάνημα CNC;
Αυτή η πρέσα Amada HFT 130-3L είναι μια μηχανή CNC.
Πότε κατασκευάστηκε αυτός ο εξοπλισμός;
Ο εξοπλισμός αυτός κατασκευάστηκε το έτος 2007.
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2021 |
| Προσφορές online | 5 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 08/05/2026 |
Amada HFT 130-3L Πρέσα φρένου cnc/nc
Amada HFT 130-3L 2007r
2007
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Είναι αυτό το Amada HFT 130-3L μηχάνημα CNC;
Αυτή η πρέσα Amada HFT 130-3L είναι μια μηχανή CNC.
Πότε κατασκευάστηκε αυτός ο εξοπλισμός;
Ο εξοπλισμός αυτός κατασκευάστηκε το έτος 2007.
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Δύναμη | 130 T |
| Πτυσσόμενο μήκος | 3000 mm |
| Απόσταση μεταξύ ορθοστατών | 2700 mm |
| CNC | |
| Λαιμός | 420 mm |
| Κάθετο κτύπημα | 200 mm |
| Ταχύτητα εργασίας | 10 mm/s |
| Αριθμός άξονα | 4 |
| Ισχύς κινητήρα | 12.5 kW |
| Τρύπα | |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Amada HFT 130-3 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 02/03/2026 |
Αυτή η καταχώριση αφορά μια πρέσα λυγίσματος Amada HFT 130-3L, μια μηχανή CNC/NC ελεγχόμενη που κατασκευάστηκε το 2007. Η μηχανή είναι σχεδιασμένη για δίπλωση και σχηματισμό μεταλλικών φύλλων και διαθέτει μέγιστη δύναμη δίπλωσης 130 τόνων. Έχει μήκος δίπλωσης 3000 mm, κατάλληλο για χειρισμό μεγάλων τεμαχίων. Η πρέσα λυγίσματος είναι βαμμένη σε κόκκινο και μαύρο και εμφανίζει εμφανώς το εμπορικό σήμα Amada. Ο αριθμός μοντέλου αναγράφεται καθαρά ως HFT 130-3L.
Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με πίνακα ελέγχου τοποθετημένο στην αριστερή πλευρά, ο οποίος περιλαμβάνει πληκτρολόγιο και οθόνη για προγραμματισμό και λειτουργία της πρέσας. Πολλαπλά σφιγκτήρες και εργαλεία είναι εγκατεστημένα τόσο στην άνω όσο και στην κάτω δοκό, επιτρέποντας ευέλικτες διαδικασίες δίπλωσης. Ξύλινοι κύβοι τοποθετούνται κάτω από την περιοχή σύσφιξης, πιθανώς για στήριξη ή προστασία κατά τη ρύθμιση ή τη μεταφορά.
Η πρέσα παρουσιάζει σημάδια χρήσης, με μερικές γρατζουνιές και φθορές στην επιφάνεια του χρώματος, υποδεικνύοντας ότι έχει τεθεί σε λειτουργία αλλά έχει συντηρηθεί. Δεν παρέχονται συγκεκριμένες πληροφορίες σχετικά με την κατάσταση λειτουργίας της μηχανής, τις ώρες λειτουργίας ή το ιστορικό συντήρησης. Αυτή η μονάδα είναι κατάλληλη για βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν ακριβείς και βαρέως τύπου δυνατότητες διαμόρφωσης μετάλλου.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2021 |
| Προσφορές online | 5 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 08/05/2026 |