9.630 €
Κάνω αντιπροσφορά| Κατασκευαστής | Trumpf |
|---|---|
| Μοντέλο | 3040 |
| Έτος | 2006 |
| Τοποθεσία | Ηνωμένες Πολιτείες
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής λέιζερ |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P2409052096 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | mm |
| Εξουσία | 4000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 20 mm |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | |
| Ταξίδι Χ | 3000 mm |
| Ταξίδι Υ | 1500 mm |
| Ταξίδι Ζ | 115 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 710 kg |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Δεν προσδιορίζεται |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf L 3040 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 11/05/2026 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει ένα μηχάνημα κοπής με λέιζερ Trumpf 3040 CO₂, κατασκευής 2006. Το μηχάνημα είναι εξοπλισμένο με πηγή λέιζερ ισχύος 4000 W, κατάλληλη για μια σειρά βιομηχανικών εφαρμογών κοπής. Έχει σχεδιαστεί ως ένα μεγάλο βιομηχανικό σύστημα κοπής με λέιζερ, ιδανικό για την επεξεργασία μεταλλικών ελασμάτων και άλλων υλικών. Το μηχάνημα διαθέτει επίπεδο τραπέζι που διευκολύνει τη φόρτωση και τη θέση των μεταλλικών ελασμάτων για ακριβείς λειτουργίες κοπής. Για την ασφάλεια του χειριστή και την παρακολούθηση της διαδικασίας, υπάρχει προστατευτικό παράθυρο στο μπροστινό μέρος του μηχανήματος που επιτρέπει την προβολή της περιοχής κοπής ενώ παρέχει φραγμό στην έκθεση σε λέιζερ. Η εξωτερική εμφάνιση του μηχανήματος παρουσιάζει σημάδια φθοράς και γρατσουνιών, κάτι χαρακτηριστικό για εξοπλισμό αυτής της ηλικίας και χρήσης, αλλά δεν αναφέρονται συγκεκριμένα λειτουργικά προβλήματα. Επιπλέον, ένας πυροσβεστήρας είναι τοποθετημένος στον κοντινό τοίχο, υπογραμμίζοντας την προσοχή στα μέτρα ασφαλείας στο περιβάλλον λειτουργίας. Αυτός ο κόφτης λέιζερ Trumpf 3040 είναι κατάλληλος για επιχειρήσεις που αναζητούν μια αξιόπιστη λύση κοπής CO₂ με σημαντική ισχύ και στιβαρή βιομηχανική κατασκευή.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Trumpf 3040 c02 μηχανή κοπής λέιζερ
Το μηχάνημα είναι σε καλή κατάσταση λειτουργίας
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Ιδιώτης / Χωρίς εταιρεία |
| Ενεργός από τότε | 2024 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 25/11/2025 |
Trumpf 3040 c02 μηχανή κοπής λέιζερ
Το μηχάνημα είναι σε καλή κατάσταση λειτουργίας
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μεταλλικό μήκος | mm |
| Εξουσία | 4000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 20 mm |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | |
| Ταξίδι Χ | 3000 mm |
| Ταξίδι Υ | 1500 mm |
| Ταξίδι Ζ | 115 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 710 kg |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Δεν προσδιορίζεται |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf L 3040 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 11/05/2026 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει ένα μηχάνημα κοπής με λέιζερ Trumpf 3040 CO₂, κατασκευής 2006. Το μηχάνημα είναι εξοπλισμένο με πηγή λέιζερ ισχύος 4000 W, κατάλληλη για μια σειρά βιομηχανικών εφαρμογών κοπής. Έχει σχεδιαστεί ως ένα μεγάλο βιομηχανικό σύστημα κοπής με λέιζερ, ιδανικό για την επεξεργασία μεταλλικών ελασμάτων και άλλων υλικών. Το μηχάνημα διαθέτει επίπεδο τραπέζι που διευκολύνει τη φόρτωση και τη θέση των μεταλλικών ελασμάτων για ακριβείς λειτουργίες κοπής. Για την ασφάλεια του χειριστή και την παρακολούθηση της διαδικασίας, υπάρχει προστατευτικό παράθυρο στο μπροστινό μέρος του μηχανήματος που επιτρέπει την προβολή της περιοχής κοπής ενώ παρέχει φραγμό στην έκθεση σε λέιζερ. Η εξωτερική εμφάνιση του μηχανήματος παρουσιάζει σημάδια φθοράς και γρατσουνιών, κάτι χαρακτηριστικό για εξοπλισμό αυτής της ηλικίας και χρήσης, αλλά δεν αναφέρονται συγκεκριμένα λειτουργικά προβλήματα. Επιπλέον, ένας πυροσβεστήρας είναι τοποθετημένος στον κοντινό τοίχο, υπογραμμίζοντας την προσοχή στα μέτρα ασφαλείας στο περιβάλλον λειτουργίας. Αυτός ο κόφτης λέιζερ Trumpf 3040 είναι κατάλληλος για επιχειρήσεις που αναζητούν μια αξιόπιστη λύση κοπής CO₂ με σημαντική ισχύ και στιβαρή βιομηχανική κατασκευή.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Ιδιώτης / Χωρίς εταιρεία |
| Ενεργός από τότε | 2024 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 25/11/2025 |