38.000 €
Κάνω αντιπροσφοράΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Trumpf |
|---|---|
| Μοντέλο | 2000R |
| Έτος | 2001 |
| Τοποθεσία | την Κροατία
|
| Κατηγορία | Διάτρηση - Μηχανές διάτρησης CNC |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P80522039 |
| Γλώσσα |
| Ισχύς σε τόνους | 18 T |
| Μεταλλικό μήκος | 1270 mm |
| Τύπος CNC | |
| Μεταλλικό πλάτος | 1270 mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 6.4 mm |
| Μήκος με επανατοποθέτηση | 2030 mm |
| Μεταλλικό πλάτος με επανατοποθέτηση | 1250 mm |
| Μέγιστη διάμετρος διάτρησης | mm |
| Αριθμός χτυπημάτων ανά λεπτό | 900 |
| Μέγιστη. Βάρος του τεμαχίου εργασίας | 75 kg |
| Αριθμός εργαλείων | 9 |
| ------------------- | |
| Βάρος | 9200 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | έξοχος |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf 2000R |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 08/12/2025 |
Αυτή η καταχώρηση περιλαμβάνει μια μηχανή διάτρησης CNC Trumpf 2000R, ένα ανθεκτικό βιομηχανικό εργαλείο σχεδιασμένο για υψηλής απόδοσης επεξεργασία λαμαρίνας. Κατασκευάστηκε το 2001 από την Trumpf, αυτή η μηχανή ζυγίζει περίπου 9.200 κιλά και μπορεί να ασκήσει δύναμη διάτρησης 18 τόνων. Μπορεί να χειριστεί φύλλα χάλυβα πάχους έως 6,4 χιλιοστών και λειτουργεί με ταχύτητα έως 900 πλήξεις ανά λεπτό, καθιστώντας την κατάλληλη για αποδοτικές και ακριβείς εργασίες μεταλλουργίας.
Το σώμα της μηχανής είναι κυρίως μπλε και λευκό και περιλαμβάνει μια εκτεταμένη επίπεδη επιφάνεια εργασίας, προσφέροντας άφθονο χώρο για χειρισμό μεγάλων φύλλων. Ο πίνακας ελέγχου είναι εξοπλισμένος με οθόνη που εμφανίζει τα σχέδια κοπής των τεμαχίων, συνοδευόμενη από αριθμητικό πληκτρολόγιο και πολλαπλά λειτουργικά κουμπιά για τον έλεγχο της λειτουργίας. Ενώ ο πίνακας ελέγχου εμφανίζει κάποια σημάδια φθοράς και μια μικρή περιοχή με ζημιά ή κατάλοιπα στην κάτω αριστερή πλευρά, η γενική κατάσταση της μηχανής φαίνεται καθαρή και καλά συντηρημένη, χωρίς ορατές δομικές βλάβες.
Βρίσκεται σε έναν ευρύχωρο βιομηχανικό χώρο εργασίας, αυτό το Trumpf 2000R είναι κατάλληλο για επιχειρήσεις που αναζητούν μια αξιόπιστη λύση CNC διάτρησης. Σημειώστε ότι η τιμή δεν περιλαμβάνει εργαλεία και μπορεί να είναι διαθέσιμος μόνο περιορισμένος αριθμός εργαλείων. Δεν παρέχονται πρόσθετες λεπτομέρειες σχετικά με λογισμικό ή ιστορικό συντήρησης. Αυτή η μηχανή αποτελεί μια σταθερή επιλογή για εργασίες επεξεργασίας μετάλλου που απαιτούν ακριβείς δυνατότητες διάτρησης με την υποστήριξη ενός αξιόπιστου κατασκευαστή.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Παρουσιάζουμε τη μηχανή διάτρησης CNC Trumpf 2000R:
- Κατασκευαστής: Trumpf
- Μοντέλο: 2000R
- Έτος κατασκευής: 2001
- Τεχνική Κατάσταση: Τεχνική κατάσταση: Τεχνική Κατάσταση: Άριστη
- Βάρος: 9200,0 kg
- Ισχύς: 18.0 T
- Μέγιστο πάχος χάλυβα: 6,4 mm
- Αριθμός κτυπημάτων ανά λεπτό: 900,0
- Χαρακτηριστικά λογισμικού CAM TOPS 2000
- Το μηχάνημα είναι διαθέσιμο και υπό τροφοδοσία
- Η τιμή δεν περιλαμβάνει εργαλεία
- Μόνο λίγα εργαλεία θα είναι διαθέσιμα
- Μηχανή σε άριστη κατάσταση με τακτικές υπηρεσίες από την Trumpf
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 4 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 18/03/2026 |
Παρουσιάζουμε τη μηχανή διάτρησης CNC Trumpf 2000R:
- Κατασκευαστής: Trumpf
- Μοντέλο: 2000R
- Έτος κατασκευής: 2001
- Τεχνική Κατάσταση: Τεχνική κατάσταση: Τεχνική Κατάσταση: Άριστη
- Βάρος: 9200,0 kg
- Ισχύς: 18.0 T
- Μέγιστο πάχος χάλυβα: 6,4 mm
- Αριθμός κτυπημάτων ανά λεπτό: 900,0
- Χαρακτηριστικά λογισμικού CAM TOPS 2000
- Το μηχάνημα είναι διαθέσιμο και υπό τροφοδοσία
- Η τιμή δεν περιλαμβάνει εργαλεία
- Μόνο λίγα εργαλεία θα είναι διαθέσιμα
- Μηχανή σε άριστη κατάσταση με τακτικές υπηρεσίες από την Trumpf
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Ισχύς σε τόνους | 18 T |
| Μεταλλικό μήκος | 1270 mm |
| Τύπος CNC | |
| Μεταλλικό πλάτος | 1270 mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 6.4 mm |
| Μήκος με επανατοποθέτηση | 2030 mm |
| Μεταλλικό πλάτος με επανατοποθέτηση | 1250 mm |
| Μέγιστη διάμετρος διάτρησης | mm |
| Αριθμός χτυπημάτων ανά λεπτό | 900 |
| Μέγιστη. Βάρος του τεμαχίου εργασίας | 75 kg |
| Αριθμός εργαλείων | 9 |
| ------------------- | |
| Βάρος | 9200 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | έξοχος |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Trumpf 2000R |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 08/12/2025 |
Αυτή η καταχώρηση περιλαμβάνει μια μηχανή διάτρησης CNC Trumpf 2000R, ένα ανθεκτικό βιομηχανικό εργαλείο σχεδιασμένο για υψηλής απόδοσης επεξεργασία λαμαρίνας. Κατασκευάστηκε το 2001 από την Trumpf, αυτή η μηχανή ζυγίζει περίπου 9.200 κιλά και μπορεί να ασκήσει δύναμη διάτρησης 18 τόνων. Μπορεί να χειριστεί φύλλα χάλυβα πάχους έως 6,4 χιλιοστών και λειτουργεί με ταχύτητα έως 900 πλήξεις ανά λεπτό, καθιστώντας την κατάλληλη για αποδοτικές και ακριβείς εργασίες μεταλλουργίας.
Το σώμα της μηχανής είναι κυρίως μπλε και λευκό και περιλαμβάνει μια εκτεταμένη επίπεδη επιφάνεια εργασίας, προσφέροντας άφθονο χώρο για χειρισμό μεγάλων φύλλων. Ο πίνακας ελέγχου είναι εξοπλισμένος με οθόνη που εμφανίζει τα σχέδια κοπής των τεμαχίων, συνοδευόμενη από αριθμητικό πληκτρολόγιο και πολλαπλά λειτουργικά κουμπιά για τον έλεγχο της λειτουργίας. Ενώ ο πίνακας ελέγχου εμφανίζει κάποια σημάδια φθοράς και μια μικρή περιοχή με ζημιά ή κατάλοιπα στην κάτω αριστερή πλευρά, η γενική κατάσταση της μηχανής φαίνεται καθαρή και καλά συντηρημένη, χωρίς ορατές δομικές βλάβες.
Βρίσκεται σε έναν ευρύχωρο βιομηχανικό χώρο εργασίας, αυτό το Trumpf 2000R είναι κατάλληλο για επιχειρήσεις που αναζητούν μια αξιόπιστη λύση CNC διάτρησης. Σημειώστε ότι η τιμή δεν περιλαμβάνει εργαλεία και μπορεί να είναι διαθέσιμος μόνο περιορισμένος αριθμός εργαλείων. Δεν παρέχονται πρόσθετες λεπτομέρειες σχετικά με λογισμικό ή ιστορικό συντήρησης. Αυτή η μηχανή αποτελεί μια σταθερή επιλογή για εργασίες επεξεργασίας μετάλλου που απαιτούν ακριβείς δυνατότητες διάτρησης με την υποστήριξη ενός αξιόπιστου κατασκευαστή.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 4 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 18/03/2026 |