Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Toyoda |
|---|---|
| Μοντέλο | FV 1165 |
| Έτος | 2010 |
| Τοποθεσία | Σλοβακία
|
| Κατηγορία | Κέντρα μηχανικής κατεργασίας - κάθετα |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P210301002 |
| Γλώσσα |
| Άξονας Χ | 1100 mm |
| Άξονας Υ | 650 mm |
| Άξονας Ζ | 600 mm |
| Περιστροφικό τραπέζι (4ος άξονας) | όχι |
| Τύπος CNC | |
| Μήκος τραπεζιού | 1300 mm |
| Πλάτος τραπεζιού | 650 mm |
| Αριθμός τσέπες εργαλείων | 40 |
| Κώνος ατράκτου | |
| Μέγιστη. ταχύτητα ατράκτου | 8000 rpm |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | ορατός |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 10/05/2026 |
Τύπος: FV 1165
Παράμετροι: mm, 650 mm
Κατασκευαστής: Toyoda
Έτος παραγωγής / SO / GO: 2010 / - / -
Περιγραφή: Το μηχάνημα βρίσκεται σε καλή τεχνική κατάσταση.
Προώθηση στον άξονα Χ: 1100 mm
Προώθηση άξονα Υ: 650 mm
Πρόωση άξονα Ζ: 600 mm
Μέγιστη ταχύτητα: 8000 rpm
Αριθμός εργαλείων στη γεμιστήρα: 40
Διαστάσεις τραπεζιού εργασίας: 1,5 εκ: 1300 x 650 mm
Κατόπιν συμφωνίας, δυνατότητα ξενάγησης σε εξέλιξη.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 526 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 17/05/2026 |
Τύπος: FV 1165
Παράμετροι: mm, 650 mm
Κατασκευαστής: Toyoda
Έτος παραγωγής / SO / GO: 2010 / - / -
Περιγραφή: Το μηχάνημα βρίσκεται σε καλή τεχνική κατάσταση.
Προώθηση στον άξονα Χ: 1100 mm
Προώθηση άξονα Υ: 650 mm
Πρόωση άξονα Ζ: 600 mm
Μέγιστη ταχύτητα: 8000 rpm
Αριθμός εργαλείων στη γεμιστήρα: 40
Διαστάσεις τραπεζιού εργασίας: 1,5 εκ: 1300 x 650 mm
Κατόπιν συμφωνίας, δυνατότητα ξενάγησης σε εξέλιξη.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Άξονας Χ | 1100 mm |
| Άξονας Υ | 650 mm |
| Άξονας Ζ | 600 mm |
| Περιστροφικό τραπέζι (4ος άξονας) | όχι |
| Τύπος CNC | |
| Μήκος τραπεζιού | 1300 mm |
| Πλάτος τραπεζιού | 650 mm |
| Αριθμός τσέπες εργαλείων | 40 |
| Κώνος ατράκτου | |
| Μέγιστη. ταχύτητα ατράκτου | 8000 rpm |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | ορατός |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 10/05/2026 |
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 526 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 17/05/2026 |