Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμήΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | TOS Varnsdorf |
|---|---|
| Μοντέλο | W9 |
| Έτος | 1969 |
| Τοποθεσία | Δανία
|
| Κατηγορία | Διάτρηση - Μηχανές διάτρησης επιτραπέζιου |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P250317005 |
| Γλώσσα |
| Άξονας Χ | 1250 mm |
| Άξονας Υ | 900 mm |
| Άξονας Z | 900 mm |
| Τύπος Jig | όχι |
| Μήκος τραπεζιού | 950 mm |
| Πλάτος τραπεζιού | 950 mm |
| Βάρος τεμαχίου | 3000 kg |
| Διάμετρος ατράκτου | 90 mm |
| Μέγιστη. ταχύτητα ατράκτου | 1800 rpm |
| Ισχύς κινητήρα ατράκτου | 7.5 kW |
| Ανακαινισμένο | όχι |
| Έτος ανακαίνισης | 2004 |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3900,0 × 2500,0 × 2650,0 |
| Βάρος | 11500 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Δεν προσδιορίζεται |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Tos Varnsdorf W9 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 20/12/2025 |
Αυτή η καταχώριση παρουσιάζει μια οριζόντια μηχανή διάτρησης που κατασκευάστηκε από την TOS Varnsdorf, μοντέλο W9, παραγωγής 1969. Η μηχανή είναι σχεδιασμένη για ακριβείς εργασίες διάτρησης με διάμετρο άξονα εργασίας 90 mm και επέκταση άξονα 710 mm. Προσφέρει κατακόρυφη ρύθμιση της κεφαλής από 900 έως 1120 mm, επιτρέποντας ευέλικτη κατεργασία διαφόρων τεμαχίων.
Η ταχύτητα του άξονα ρυθμίζεται με πολλαπλές επιλογές: 21 ταχύτητες από 14 έως 400 min-1, και 18 ταχύτητες με αποσπώμενη πλάκα από 28 έως 1400 min-1. Επιπλέον, η ταχύτητα της πλάκας έχει 12 στάδια, καλύπτοντας εύρος από 14 έως 180 min-1. Η μηχανή υποστηρίζει λειτουργικές βάρδιες με 18 βαθμούς σε mm/rev από 0,016 έως 0,8 και 18 βαθμούς σε mm/min από 12,5 έως 600. Διαθέτει επίσης μικρο-τροφοδοσία 5 mm/min και ταχεία μετακίνηση 2400 mm/min.
Οι δυνατότητες σπειρώματος περιλαμβάνουν 18 μετρικές σπείρες με βήμα από 0,25 έως 12 mm, και 24 σπείρωμα Whitworth από 1" 120 έως 2.
Η ισχύς κινητήρα του άξονα είναι 7,5 kW, παρέχοντας επαρκή ισχύ για βαριές εργασίες κατεργασίας. Οι συνολικές διαστάσεις της μηχανής είναι 3900 mm μήκος, 2500 mm πλάτος, και 2650 mm ύψος, με βάρος 11.500 kg.
Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με ψηφιακή ένδειξη για τους άξονες Χ και Υ, ενισχύοντας την ακρίβεια λειτουργίας. Στον πάγκο της μηχανής υπάρχουν εγκατεστημένες αρπάγες και στηρίγματα για ασφαλή τοποθέτηση του τεμαχίου. Πίνακας ελέγχου και χειροτροχός είναι ενσωματωμένοι για χειροκίνητες ρυθμίσεις. Υπάρχει υδραυλικός ή πνευματικός σωλήνας συνδεδεμένος στο πάνω μέρος της κεφαλής της μηχανής, πιθανόν μέρος των λειτουργικών συστημάτων. Η μηχανή φαίνεται μεταχειρισμένη αλλά σε γενικές γραμμές καλή κατάσταση με κάποιες επιφανειακές φθορές που συμβαδίζουν με βιομηχανική χρήση.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
** ΟΡΙΖΌΝΤΙΑ ΜΗΧΑΝΉ ΔΙΆΤΡΗΣΗΣ **
Διάμετρος ατράκτου εργασίας: 90 mm
Επέκταση της ατράκτου εργασίας: 710 mm
Ρύθμιση κατακόρυφης κεφαλής: 900 (1120) mm
Ταχύτητα ατράκτου:
21, εύρος min-1 14-400
i dl d i h bl f l
Ταχύτητα ατράκτου με αφαιρούμενη πρόσοψη
Αριθμός μοιρών 18, εύρος min-1 28-1400
Ταχύτητα μετωπικής πλάκας
αριθμός βαθμίδων 12, εύρος min-1 14-180
Μετατοπίσεις εργασίας
18 μοίρες σε mm/περίοδος στροφών 0,016-0,8
18 μοίρες στο εύρος mm min-1 12,5-600
Μικρο-τροφοδότηση: mm min-1 5
Ταχεία εγκάρσια κίνηση: mm min-1 2400
Σπειρώματα:
18 μετρικά με βήμα mm 0,25-12
24 σπειρώματα Whitworth / 1"120-2
Ηλεκτρικός κινητήρας kW 7,5
Διαστάσεις μηχανής: 1,5 mm:
(4750, 5120)
πλάτος mm 2500 (2600)
Ύψος mm 2650 (2875)
Βάρος: 11500 kg
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2025 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/02/2026 |
** ΟΡΙΖΌΝΤΙΑ ΜΗΧΑΝΉ ΔΙΆΤΡΗΣΗΣ **
Διάμετρος ατράκτου εργασίας: 90 mm
Επέκταση της ατράκτου εργασίας: 710 mm
Ρύθμιση κατακόρυφης κεφαλής: 900 (1120) mm
Ταχύτητα ατράκτου:
21, εύρος min-1 14-400
i dl d i h bl f l
Ταχύτητα ατράκτου με αφαιρούμενη πρόσοψη
Αριθμός μοιρών 18, εύρος min-1 28-1400
Ταχύτητα μετωπικής πλάκας
αριθμός βαθμίδων 12, εύρος min-1 14-180
Μετατοπίσεις εργασίας
18 μοίρες σε mm/περίοδος στροφών 0,016-0,8
18 μοίρες στο εύρος mm min-1 12,5-600
Μικρο-τροφοδότηση: mm min-1 5
Ταχεία εγκάρσια κίνηση: mm min-1 2400
Σπειρώματα:
18 μετρικά με βήμα mm 0,25-12
24 σπειρώματα Whitworth / 1"120-2
Ηλεκτρικός κινητήρας kW 7,5
Διαστάσεις μηχανής: 1,5 mm:
(4750, 5120)
πλάτος mm 2500 (2600)
Ύψος mm 2650 (2875)
Βάρος: 11500 kg
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Άξονας Χ | 1250 mm |
| Άξονας Υ | 900 mm |
| Άξονας Z | 900 mm |
| Τύπος Jig | όχι |
| Μήκος τραπεζιού | 950 mm |
| Πλάτος τραπεζιού | 950 mm |
| Βάρος τεμαχίου | 3000 kg |
| Διάμετρος ατράκτου | 90 mm |
| Μέγιστη. ταχύτητα ατράκτου | 1800 rpm |
| Ισχύς κινητήρα ατράκτου | 7.5 kW |
| Ανακαινισμένο | όχι |
| Έτος ανακαίνισης | 2004 |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3900,0 × 2500,0 × 2650,0 |
| Βάρος | 11500 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Δεν προσδιορίζεται |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Tos Varnsdorf W9 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 20/12/2025 |
Αυτή η καταχώριση παρουσιάζει μια οριζόντια μηχανή διάτρησης που κατασκευάστηκε από την TOS Varnsdorf, μοντέλο W9, παραγωγής 1969. Η μηχανή είναι σχεδιασμένη για ακριβείς εργασίες διάτρησης με διάμετρο άξονα εργασίας 90 mm και επέκταση άξονα 710 mm. Προσφέρει κατακόρυφη ρύθμιση της κεφαλής από 900 έως 1120 mm, επιτρέποντας ευέλικτη κατεργασία διαφόρων τεμαχίων.
Η ταχύτητα του άξονα ρυθμίζεται με πολλαπλές επιλογές: 21 ταχύτητες από 14 έως 400 min-1, και 18 ταχύτητες με αποσπώμενη πλάκα από 28 έως 1400 min-1. Επιπλέον, η ταχύτητα της πλάκας έχει 12 στάδια, καλύπτοντας εύρος από 14 έως 180 min-1. Η μηχανή υποστηρίζει λειτουργικές βάρδιες με 18 βαθμούς σε mm/rev από 0,016 έως 0,8 και 18 βαθμούς σε mm/min από 12,5 έως 600. Διαθέτει επίσης μικρο-τροφοδοσία 5 mm/min και ταχεία μετακίνηση 2400 mm/min.
Οι δυνατότητες σπειρώματος περιλαμβάνουν 18 μετρικές σπείρες με βήμα από 0,25 έως 12 mm, και 24 σπείρωμα Whitworth από 1" 120 έως 2.
Η ισχύς κινητήρα του άξονα είναι 7,5 kW, παρέχοντας επαρκή ισχύ για βαριές εργασίες κατεργασίας. Οι συνολικές διαστάσεις της μηχανής είναι 3900 mm μήκος, 2500 mm πλάτος, και 2650 mm ύψος, με βάρος 11.500 kg.
Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με ψηφιακή ένδειξη για τους άξονες Χ και Υ, ενισχύοντας την ακρίβεια λειτουργίας. Στον πάγκο της μηχανής υπάρχουν εγκατεστημένες αρπάγες και στηρίγματα για ασφαλή τοποθέτηση του τεμαχίου. Πίνακας ελέγχου και χειροτροχός είναι ενσωματωμένοι για χειροκίνητες ρυθμίσεις. Υπάρχει υδραυλικός ή πνευματικός σωλήνας συνδεδεμένος στο πάνω μέρος της κεφαλής της μηχανής, πιθανόν μέρος των λειτουργικών συστημάτων. Η μηχανή φαίνεται μεταχειρισμένη αλλά σε γενικές γραμμές καλή κατάσταση με κάποιες επιφανειακές φθορές που συμβαδίζουν με βιομηχανική χρήση.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2025 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/02/2026 |