Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Tecnocut |
|---|---|
| Μοντέλο | JP60 |
| Έτος | 2007 |
| Τοποθεσία | Ιταλία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής με υδροβολή |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P00717042 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 2200 mm |
| Μεταλλικό πλάτος | 2000 mm |
| Nbr κεφαλών | 1 |
| Τύπος CNC | |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | 1816 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 06/05/2026 |
Tecnocut Water Cut Mod. Jp 60 Hp
Εξοπλισμένο με 1 κεφαλή 3 αξόνων - 1 κεφαλή 5 αξόνων
Διαστάσεις κοπής 2000 X 2200 Mm
Μηχανή - έτος 2007
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2013 |
| Προσφορές online | 34 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/05/2026 |
Tecnocut Water Cut Mod. Jp 60 Hp
Εξοπλισμένο με 1 κεφαλή 3 αξόνων - 1 κεφαλή 5 αξόνων
Διαστάσεις κοπής 2000 X 2200 Mm
Μηχανή - έτος 2007
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Μεταλλικό μήκος | 2200 mm |
| Μεταλλικό πλάτος | 2000 mm |
| Nbr κεφαλών | 1 |
| Τύπος CNC | |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | 1816 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 06/05/2026 |
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2013 |
| Προσφορές online | 34 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/05/2026 |