Ψηφιακό τραπέζι κοπής Sunfung 6090
Τιμή κατόπιν αιτήματος
| Κατασκευαστής | Sunfung |
|---|---|
| Μοντέλο | 6090 |
| Έτος | 2023 |
| Τοποθεσία | Δανία
|
| Κατηγορία | Κόφτες / Εκτυπωτές / Ζεστό φύλλο |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P250515176 |
| Γλώσσα |
| Μέγιστη. μήκος χαρτιού | 90 cm |
| Μέγιστη. πλάτος χαρτιού | 60 cm |
| Πιθανές ενέργειες | Die Cut |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3250,0 × 1145,0 × 1200,0 |
| Βάρος | 460 kg |
| ώρες εργασίας | 20 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | 20 ώρες |
| κατάσταση | Όπως-είναι, όπου-είναι |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | ορατός |
Τίτλος προσφοράς: Sunfung 6090
Κατασκευαστής: Sunfung
Μοντέλο: Sunfung: SF-9060
Έτος κατασκευής: 2023
Ώρες εργασίας: 20
Ώρες λειτουργίας: 20
Τεχνική κατάσταση: Τεχνικά χαρακτηριστικά: Όπως-είναι, όπου-είναι
Κατάσταση: Ορατή
Πιθανές ενέργειες: Κοπή
Περιλαμβανόμενα εξαρτήματα:
- Τραπέζι κοπής
- PC και λογισμικό
- Συμπιεστής
- Αντλία κενού
- Τροφοδοτικό 220V
- Πέντε διαφορετικά εργαλεία (δείτε τις φωτογραφίες για τις προδιαγραφές)
Αυτό το οικονομικό ψηφιακό τραπέζι κοπής έχει σχεδιαστεί για ψηφιακούς εκτυπωτές και μπορεί να χειριστεί υλικά τόσο σε ρολό όσο και σε φύλλα, καθιστώντας το μια ευέλικτη προσθήκη στη γραμμή παραγωγής σας.
Διαστάσεις:
Μήκος: 3250,0 mm
Πλάτος: 1145,0 mm
Ύψος: 1200,0 mm
Βάρος: 460,0 kg
Max. Μήκος χαρτιού: 90,0 cm
Μέγ. Πλάτος χαρτιού: 60,0 cm
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2025 |
| Προσφορές online | 0 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 21/01/2026 |
Τίτλος προσφοράς: Sunfung 6090
Κατασκευαστής: Sunfung
Μοντέλο: Sunfung: SF-9060
Έτος κατασκευής: 2023
Ώρες εργασίας: 20
Ώρες λειτουργίας: 20
Τεχνική κατάσταση: Τεχνικά χαρακτηριστικά: Όπως-είναι, όπου-είναι
Κατάσταση: Ορατή
Πιθανές ενέργειες: Κοπή
Περιλαμβανόμενα εξαρτήματα:
- Τραπέζι κοπής
- PC και λογισμικό
- Συμπιεστής
- Αντλία κενού
- Τροφοδοτικό 220V
- Πέντε διαφορετικά εργαλεία (δείτε τις φωτογραφίες για τις προδιαγραφές)
Αυτό το οικονομικό ψηφιακό τραπέζι κοπής έχει σχεδιαστεί για ψηφιακούς εκτυπωτές και μπορεί να χειριστεί υλικά τόσο σε ρολό όσο και σε φύλλα, καθιστώντας το μια ευέλικτη προσθήκη στη γραμμή παραγωγής σας.
Διαστάσεις:
Μήκος: 3250,0 mm
Πλάτος: 1145,0 mm
Ύψος: 1200,0 mm
Βάρος: 460,0 kg
Max. Μήκος χαρτιού: 90,0 cm
Μέγ. Πλάτος χαρτιού: 60,0 cm
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μέγιστη. μήκος χαρτιού | 90 cm |
| Μέγιστη. πλάτος χαρτιού | 60 cm |
| Πιθανές ενέργειες | Die Cut |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3250,0 × 1145,0 × 1200,0 |
| Βάρος | 460 kg |
| ώρες εργασίας | 20 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | 20 ώρες |
| κατάσταση | Όπως-είναι, όπου-είναι |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | ορατός |
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2025 |
| Προσφορές online | 0 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 21/01/2026 |