Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Stanko |
|---|---|
| Μοντέλο | XC3 XW193 |
| Έτος | 1963 |
| Τοποθεσία | Σλοβακία
|
| Κατηγορία | Λείανση - Κεντροless κυλινδρικές μηχανές λείανσης |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P210411055 |
| Γλώσσα |
| Μέγιστη. μήκος του τεμαχίου εργασίας | 5000 mm |
| CNC | Οχι |
| Τύπος CNC | |
| Διάμετρος τροχού λείανσης | 600 mm |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | ορατός |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 07/05/2026 |
STANKO - XC3 XW193 - 1963
- ελάχιστη διάσταση λείανσης: 240 mm
- Μέγιστη διάσταση λείανσης: 2000 mm
- Μέγιστο μήκος τεμαχίου: 6700 mm
- μήκος λείανσης: 5000 mm
- διάμετρος τροχού λείανσης: 600 mm
- υπό ισχύ
- υπό τάση, μπορεί να επιθεωρηθεί σε κατάσταση λειτουργίας
- μεταχειρισμένη κατάσταση όπως φαίνεται στις φωτογραφίες
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2008 |
| Προσφορές online | 68 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/05/2026 |
STANKO - XC3 XW193 - 1963
- ελάχιστη διάσταση λείανσης: 240 mm
- Μέγιστη διάσταση λείανσης: 2000 mm
- Μέγιστο μήκος τεμαχίου: 6700 mm
- μήκος λείανσης: 5000 mm
- διάμετρος τροχού λείανσης: 600 mm
- υπό ισχύ
- υπό τάση, μπορεί να επιθεωρηθεί σε κατάσταση λειτουργίας
- μεταχειρισμένη κατάσταση όπως φαίνεται στις φωτογραφίες
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μέγιστη. μήκος του τεμαχίου εργασίας | 5000 mm |
| CNC | Οχι |
| Τύπος CNC | |
| Διάμετρος τροχού λείανσης | 600 mm |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | ορατός |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 07/05/2026 |
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2008 |
| Προσφορές online | 68 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/05/2026 |