Τιμή κατόπιν αιτήματος
Κάνω αντιπροσφορά| Κατασκευαστής | Šmeral |
|---|---|
| Μοντέλο | UL 40 rolling machine |
| Έτος | 2019 |
| Τοποθεσία | Τσεχική Δημοκρατία
|
| Κατηγορία | Κυλινδρομηχανές λαμαρίνας - 3 κυλίνδρων |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P00612120 |
| Γλώσσα |
| Μήκος εργασίας | 4000 mm |
| Μέγιστη. πάχος | 35 mm |
| Επάνω ρολό Ø | 600 mm |
| Κάτω/πλευρικό ρολό Ø | 400 mm |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 27/04/2026 |
Τύπος: Μηχανή έλασης UL 40 Παράμετροι: Κατασκευαστής: Šmeral Έτος παραγωγής / SO / GO: - / - / 2019
Τοποθεσία: Τσεχική Δημοκρατία Περιγραφή: Ημιαυτόματη μηχανή για εγκάρσια θερμή έλαση σφήνας UL 35 Šmeral, ανασχεδιασμένη σε UL 40. Αρχικό υλικό ράβδου: διάμετρος 14-35mm, μήκος 2500-4000mm. Διάμετρος κυλίνδρων 600mm, πλάτος κυλίνδρων 400mm, μέγιστο μήκος τροφοδοσίας υλικού 150mm.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 530 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 11/05/2026 |
Τύπος: Μηχανή έλασης UL 40 Παράμετροι: Κατασκευαστής: Šmeral Έτος παραγωγής / SO / GO: - / - / 2019
Τοποθεσία: Τσεχική Δημοκρατία Περιγραφή: Ημιαυτόματη μηχανή για εγκάρσια θερμή έλαση σφήνας UL 35 Šmeral, ανασχεδιασμένη σε UL 40. Αρχικό υλικό ράβδου: διάμετρος 14-35mm, μήκος 2500-4000mm. Διάμετρος κυλίνδρων 600mm, πλάτος κυλίνδρων 400mm, μέγιστο μήκος τροφοδοσίας υλικού 150mm.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μήκος εργασίας | 4000 mm |
| Μέγιστη. πάχος | 35 mm |
| Επάνω ρολό Ø | 600 mm |
| Κάτω/πλευρικό ρολό Ø | 400 mm |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 27/04/2026 |
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 530 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 11/05/2026 |