Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Simasv |
|---|---|
| Μοντέλο | F1 1250 |
| Έτος | 2011 |
| Τοποθεσία | Τσεχική Δημοκρατία
|
| Κατηγορία | Διάτρηση - Μηχανές διάτρησης CNC |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P91218097 |
| Γλώσσα |
| Ισχύς σε τόνους | 30 T |
| Μεταλλικό μήκος | mm |
| Μεταλλικό πλάτος | mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 6.3 mm |
| Μήκος με επανατοποθέτηση | mm |
| Μεταλλικό πλάτος με επανατοποθέτηση | mm |
| Μέγιστη διάμετρος διάτρησης | 89 mm |
| Αριθμός χτυπημάτων ανά λεπτό | 450 |
| Μέγιστη. Βάρος του τεμαχίου εργασίας | kg |
| Αριθμός εργαλείων | |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 4200,0 × 3700,0 × 2400,0 |
| Βάρος | 5500 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Simasv F1 1250 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 06/05/2026 |
Αυτή η αγγελία περιλαμβάνει μια μηχανή διάτρησης CNC Simasv F1 1250, κατασκευασμένη το 2011. Έχει σχεδιαστεί για βιομηχανικές εφαρμογές επεξεργασίας μετάλλου και προσφέρει μέγιστη δύναμη πρέσας 300 kN (30 τόνους). Η μηχανή μπορεί να διαχειριστεί ατσάλινες πλάκες πάχους έως 6,3 mm και υποστηρίζει μέγιστη διάμετρο διάτρησης 89 mm. Με μέγιστη συχνότητα κινήσεων 450 παλμών ανά λεπτό, είναι κατάλληλη για εργασίες υψηλής παραγωγικότητας.
Οι διαστάσεις της μηχανής είναι 4200 mm μήκος, 3700 mm πλάτος και 2400 mm ύψος, με βάρος περίπου 5500 kg. Τροφοδοτείται από κινητήρα 7,5 kW, παρέχοντας επαρκή ενέργεια για αποδοτικές εργασίες διάτρησης.
Ο εξοπλισμός περιλαμβάνει επίπεδο μεταλλικό τραπέζι εργασίας με κόκκινα άκρα και εμφανές λογότυπο Simasv, προσφέροντας σταθερή επιφάνεια για τη διαχείριση των υλικών. Η διάτρητη κεφαλή είναι τοποθετημένη σε σύστημα σιδηροτροχιάς, που της επιτρέπει να κινείται πάνω από το τραπέζι για ακριβή τοποθέτηση και λειτουργία. Ξεχωριστός πίνακας ελέγχου με πληκτρολόγιο και οθόνη είναι τοποθετημένος σε φορητή βάση, διευκολύνοντας την αλληλεπίδραση του χρήστη και τον προγραμματισμό.
Η μηχανή φαίνεται καθαρή και καλά συντηρημένη χωρίς εμφανείς ζημιές, υποδηλώνοντας προσεκτική φροντίδα. Αυτή η μηχανή διάτρησης CNC είναι κατάλληλη για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν ακριβείς και αποδοτικές δυνατότητες διάτρησης μετάλλου. Όλες οι προδιαγραφές και τα χαρακτηριστικά βασίζονται σε παρεχόμενα δεδομένα και ορατά εξαρτήματα.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Το μηχάνημα είναι πλήρως λειτουργικό, σε πολύ καλή κατάσταση.
Μέγιστη. δύναμη πίεσης 300 kN
Μέγιστη. πάχος πλάκας χάλυβας 6,3 mm
Μέγιστη διάμετρος εργαλείου 89 mm
Μέγιστη. διαδρομές 450 σ.α.λ
Ισχύς κινητήρα 7,5 kW
διαστάσεις μηχανής Μ x Π x Υ 4200 x 3700 x 2400 mm
βάρος μηχανής 5500 κιλά
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2006 |
| Προσφορές online | 112 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/05/2026 |
Το μηχάνημα είναι πλήρως λειτουργικό, σε πολύ καλή κατάσταση.
Μέγιστη. δύναμη πίεσης 300 kN
Μέγιστη. πάχος πλάκας χάλυβας 6,3 mm
Μέγιστη διάμετρος εργαλείου 89 mm
Μέγιστη. διαδρομές 450 σ.α.λ
Ισχύς κινητήρα 7,5 kW
διαστάσεις μηχανής Μ x Π x Υ 4200 x 3700 x 2400 mm
βάρος μηχανής 5500 κιλά
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Ισχύς σε τόνους | 30 T |
| Μεταλλικό μήκος | mm |
| Μεταλλικό πλάτος | mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 6.3 mm |
| Μήκος με επανατοποθέτηση | mm |
| Μεταλλικό πλάτος με επανατοποθέτηση | mm |
| Μέγιστη διάμετρος διάτρησης | 89 mm |
| Αριθμός χτυπημάτων ανά λεπτό | 450 |
| Μέγιστη. Βάρος του τεμαχίου εργασίας | kg |
| Αριθμός εργαλείων | |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 4200,0 × 3700,0 × 2400,0 |
| Βάρος | 5500 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Simasv F1 1250 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 06/05/2026 |
Αυτή η αγγελία περιλαμβάνει μια μηχανή διάτρησης CNC Simasv F1 1250, κατασκευασμένη το 2011. Έχει σχεδιαστεί για βιομηχανικές εφαρμογές επεξεργασίας μετάλλου και προσφέρει μέγιστη δύναμη πρέσας 300 kN (30 τόνους). Η μηχανή μπορεί να διαχειριστεί ατσάλινες πλάκες πάχους έως 6,3 mm και υποστηρίζει μέγιστη διάμετρο διάτρησης 89 mm. Με μέγιστη συχνότητα κινήσεων 450 παλμών ανά λεπτό, είναι κατάλληλη για εργασίες υψηλής παραγωγικότητας.
Οι διαστάσεις της μηχανής είναι 4200 mm μήκος, 3700 mm πλάτος και 2400 mm ύψος, με βάρος περίπου 5500 kg. Τροφοδοτείται από κινητήρα 7,5 kW, παρέχοντας επαρκή ενέργεια για αποδοτικές εργασίες διάτρησης.
Ο εξοπλισμός περιλαμβάνει επίπεδο μεταλλικό τραπέζι εργασίας με κόκκινα άκρα και εμφανές λογότυπο Simasv, προσφέροντας σταθερή επιφάνεια για τη διαχείριση των υλικών. Η διάτρητη κεφαλή είναι τοποθετημένη σε σύστημα σιδηροτροχιάς, που της επιτρέπει να κινείται πάνω από το τραπέζι για ακριβή τοποθέτηση και λειτουργία. Ξεχωριστός πίνακας ελέγχου με πληκτρολόγιο και οθόνη είναι τοποθετημένος σε φορητή βάση, διευκολύνοντας την αλληλεπίδραση του χρήστη και τον προγραμματισμό.
Η μηχανή φαίνεται καθαρή και καλά συντηρημένη χωρίς εμφανείς ζημιές, υποδηλώνοντας προσεκτική φροντίδα. Αυτή η μηχανή διάτρησης CNC είναι κατάλληλη για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν ακριβείς και αποδοτικές δυνατότητες διάτρησης μετάλλου. Όλες οι προδιαγραφές και τα χαρακτηριστικά βασίζονται σε παρεχόμενα δεδομένα και ορατά εξαρτήματα.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2006 |
| Προσφορές online | 112 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 14/05/2026 |