Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμήΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Sahinler |
|---|---|
| Μοντέλο | 4R HSS 30-400 |
| Έτος | 2009 |
| Τοποθεσία | Τουρκία
|
| Κατηγορία | Κυλινδρομηχανές λαμαρίνας - 4 κυλίνδρων |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P220411069 |
| Γλώσσα |
| Μήκος εργασίας | 3100 mm |
| Μέγιστο πάχος | 30 mm |
| Μηχανικό/Υδραυλικό | Υδραυλικός |
| Επάνω ρολό Ø | 400 mm |
| Κάτω/πλευρικά ρολά Ø | 300 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 38.5 kW |
| Προκάμψη | Ναί |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Sahinler 4R HSS 30-400 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 27/03/2026 |
Η Sahinler 4R HSS 30-400 είναι μια υδραυλική μηχανή κυλίνδρωσης πλακών σχεδιασμένη για την κάμψη μεταλλικών πλακών με μήκος εργασίας 3100 mm και μέγιστο πάχος κάμψης 30 mm. Διαθέτει μηχανικό/υδραυλικό σύστημα με ισχύ κινητήρα 38,5 kW, κατάλληλο για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές μορφοποίησης μετάλλων. Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με μεγάλους κυλίνδρους, συμπεριλαμβανομένου ενός άνω κυλίνδρου με διάμετρο 400 mm και κάτω/πλευρικούς κυλίνδρους διαμέτρου 300 mm, επιτρέποντας ακριβή και αποτελεσματική κυλίνδρωση πλακών.
Αυτό το μοντέλο περιλαμβάνει λειτουργία προκαταρτικής κάμψης, επιτρέποντας βελτιωμένη ακρίβεια και ευελιξία στην κάμψη. Η μηχανή κυλίνδρωσης πλακών διαθέτει προστατευτική θήκη και πίνακα ελέγχου τοποθετημένο στην αριστερή πλευρά, που περιέχει κουμπιά και διακόπτες για τον έλεγχο λειτουργίας. Οι υδραυλικοί κύλινδροι που βρίσκονται στη βάση της μηχανής διευκολύνουν την προσαρμογή των κυλίνδρων, ενισχύοντας τη λειτουργικότητα της μηχανής.
Η μηχανή φαίνεται καθαρή και συντηρημένη με μικρές επιφανειακές φθορές, ενδεικτικές προηγούμενης χρήσης αλλά γενικά σε καλή κατάσταση. Μια κίτρινη μεταλλική δοκός είναι στερεωμένη στη βάση της μηχανής, πιθανώς χρησιμεύοντας ως στήριξη υλικού ή οδηγός κατά τη λειτουργία. Επιπλέον, μια μεταλλική σκάλα τοποθετημένη δίπλα στη μηχανή παρέχει πρόσβαση στον χειριστή.
Κατασκευασμένη το 2009 από τη Sahinler, αυτή η μηχανή κυλίνδρωσης πλακών με 4 κυλίνδρους συνδυάζει στιβαρή κατασκευή με πρακτικά χαρακτηριστικά για να καλύψει τις βιομηχανικές ανάγκες κάμψης μεταλλικών πλακών.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Sahinler 4R HSS 30-400 μηχανή κυλίνδρου πλάκας
Μήκος κάμψης: 3100 mm
Μέγιστο πάχος κάμψης : 30 mm
Διάμετρος ανώτερου κυλίνδρου : 400 mm
Το μηχάνημα είναι σε καλή κατάσταση
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 04/05/2026 |
Sahinler 4R HSS 30-400 μηχανή κυλίνδρου πλάκας
Μήκος κάμψης: 3100 mm
Μέγιστο πάχος κάμψης : 30 mm
Διάμετρος ανώτερου κυλίνδρου : 400 mm
Το μηχάνημα είναι σε καλή κατάσταση
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μήκος εργασίας | 3100 mm |
| Μέγιστο πάχος | 30 mm |
| Μηχανικό/Υδραυλικό | Υδραυλικός |
| Επάνω ρολό Ø | 400 mm |
| Κάτω/πλευρικά ρολά Ø | 300 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 38.5 kW |
| Προκάμψη | Ναί |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Sahinler 4R HSS 30-400 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 27/03/2026 |
Η Sahinler 4R HSS 30-400 είναι μια υδραυλική μηχανή κυλίνδρωσης πλακών σχεδιασμένη για την κάμψη μεταλλικών πλακών με μήκος εργασίας 3100 mm και μέγιστο πάχος κάμψης 30 mm. Διαθέτει μηχανικό/υδραυλικό σύστημα με ισχύ κινητήρα 38,5 kW, κατάλληλο για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές μορφοποίησης μετάλλων. Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με μεγάλους κυλίνδρους, συμπεριλαμβανομένου ενός άνω κυλίνδρου με διάμετρο 400 mm και κάτω/πλευρικούς κυλίνδρους διαμέτρου 300 mm, επιτρέποντας ακριβή και αποτελεσματική κυλίνδρωση πλακών.
Αυτό το μοντέλο περιλαμβάνει λειτουργία προκαταρτικής κάμψης, επιτρέποντας βελτιωμένη ακρίβεια και ευελιξία στην κάμψη. Η μηχανή κυλίνδρωσης πλακών διαθέτει προστατευτική θήκη και πίνακα ελέγχου τοποθετημένο στην αριστερή πλευρά, που περιέχει κουμπιά και διακόπτες για τον έλεγχο λειτουργίας. Οι υδραυλικοί κύλινδροι που βρίσκονται στη βάση της μηχανής διευκολύνουν την προσαρμογή των κυλίνδρων, ενισχύοντας τη λειτουργικότητα της μηχανής.
Η μηχανή φαίνεται καθαρή και συντηρημένη με μικρές επιφανειακές φθορές, ενδεικτικές προηγούμενης χρήσης αλλά γενικά σε καλή κατάσταση. Μια κίτρινη μεταλλική δοκός είναι στερεωμένη στη βάση της μηχανής, πιθανώς χρησιμεύοντας ως στήριξη υλικού ή οδηγός κατά τη λειτουργία. Επιπλέον, μια μεταλλική σκάλα τοποθετημένη δίπλα στη μηχανή παρέχει πρόσβαση στον χειριστή.
Κατασκευασμένη το 2009 από τη Sahinler, αυτή η μηχανή κυλίνδρωσης πλακών με 4 κυλίνδρους συνδυάζει στιβαρή κατασκευή με πρακτικά χαρακτηριστικά για να καλύψει τις βιομηχανικές ανάγκες κάμψης μεταλλικών πλακών.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 04/05/2026 |