20.000 €
Κάνω αντιπροσφοράΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Saf-Fro |
|---|---|
| Μοντέλο | Oxytome 25/CPM360/Nertajet HP300/Friojet-30 |
| Έτος | 2007 |
| Τοποθεσία | Πολωνία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής πλάσματος / οξυγόνου |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P220420102 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 12000 mm |
| Μεταλλικό πλάτος | 2500 mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 100 mm |
| Nbr κεφαλών | 3 |
| Τύπος πηγής | Αέριο + Πλάσμα |
| Μοντέλο πηγής | Nertajet 300 |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | Digisaf |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 13000,0 × 3000,0 × 2000,0 |
| Βάρος | 12000 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | σε λειτουργική κατάσταση |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | υπό πίεση |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 27/02/2026 |
Η Saf-Fro Oxytome 25/CPM360/Nertajet HP300/Friojet-30 είναι ένας βιομηχανικός μηχανισμός κοπής σχεδιασμένος για εφαρμογές κοπής με πλάσμα και αέριο. Κατασκευασμένη το 2007, αυτή η μηχανή διαθέτει ένα ανθεκτικό σύστημα γέφυρας εξοπλισμένο με τρεις φλόγιστρα κοπής, επιτρέποντας ευέλικτες και αποδοτικές εργασίες κοπής. Οι φλόγιστροι κοπής περιλαμβάνουν δύο καυστήρες αερίου Harrison και έναν πλάσματος Saf-Fro CPM360 τροφοδοτούμενο από την πηγή Nertajet HP300, επιτρέποντας ακριβή κοπή διαφόρων τύπων μετάλλων.
Αυτό το μοντέλο περιλαμβάνει έναν ψύκτη Friojet-30, που βοηθά στη διατήρηση των βέλτιστων θερμοκρασιών λειτουργίας κατά τη διάρκεια παρατεταμένης χρήσης, συμβάλλοντας στην απόδοση και τη διάρκεια ζωής της μηχανής. Επιπλέον, είναι εξοπλισμένο με αφυγραντήρα αέρα Mark MDX900 για την προστασία ευαίσθητων εξαρτημάτων από την υγρασία, βελτιώνοντας την αξιοπιστία.
Η επιφάνεια κοπής της μηχανής έχει μήκος 12.000 mm και πλάτος 2.500 mm, υποστηριζόμενη από μεταλλικές λωρίδες που είναι σχεδιασμένες να κρατούν τα υλικά σταθερά κατά τη διαδικασία κοπής. Οι συνολικές διαστάσεις της μηχανής είναι 13.000 mm μήκος, 3.000 mm πλάτος και 2.000 mm ύψος, με συνολικό βάρος περίπου 12.000 kg. Μπορεί να χειριστεί πάχη χάλυβα έως 100 mm.
Το σύστημα αυτό με έλεγχο CNC επιτρέπει ακριβείς και αυτοματοποιημένες εργασίες κοπής, βελτιώνοντας την ακρίβεια και την επαναληψιμότητα. Ο πίνακας ελέγχου βρίσκεται στην αριστερή πλευρά της μηχανής και διαθέτει οθόνη μαζί με διάφορα κουμπιά και χειριστήρια για εύκολη λειτουργία.
Η μηχανή δείχνει σημάδια χρήσης, συμπεριλαμβανομένης κάποιας βρωμιάς και φθοράς, αλλά δεν υπάρχουν εμφανείς σοβαρές ζημιές. Ο εξοπλισμός αυτός είναι κατάλληλος για βιομηχανικά περιβάλλοντα που απαιτούν ανθεκτικές και ευέλικτες δυνατότητες κοπής με πλάσμα και αέριο.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
μηχάνημα Saf-fro Oxytome 25 προς πώληση
εξοπλισμένο με:
δύο καυστήρες αερίου Harrison
Πυρσό πλάσματος Saf-fro CPM360 με πηγή Nertajet HP300
και ψυγείο Friojet - 30
καθώς και τον αφυγραντήρα αέρα Mark MDX900.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 18/03/2026 |
μηχάνημα Saf-fro Oxytome 25 προς πώληση
εξοπλισμένο με:
δύο καυστήρες αερίου Harrison
Πυρσό πλάσματος Saf-fro CPM360 με πηγή Nertajet HP300
και ψυγείο Friojet - 30
καθώς και τον αφυγραντήρα αέρα Mark MDX900.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μεταλλικό μήκος | 12000 mm |
| Μεταλλικό πλάτος | 2500 mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 100 mm |
| Nbr κεφαλών | 3 |
| Τύπος πηγής | Αέριο + Πλάσμα |
| Μοντέλο πηγής | Nertajet 300 |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | Digisaf |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 13000,0 × 3000,0 × 2000,0 |
| Βάρος | 12000 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | σε λειτουργική κατάσταση |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | υπό πίεση |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 27/02/2026 |
Η Saf-Fro Oxytome 25/CPM360/Nertajet HP300/Friojet-30 είναι ένας βιομηχανικός μηχανισμός κοπής σχεδιασμένος για εφαρμογές κοπής με πλάσμα και αέριο. Κατασκευασμένη το 2007, αυτή η μηχανή διαθέτει ένα ανθεκτικό σύστημα γέφυρας εξοπλισμένο με τρεις φλόγιστρα κοπής, επιτρέποντας ευέλικτες και αποδοτικές εργασίες κοπής. Οι φλόγιστροι κοπής περιλαμβάνουν δύο καυστήρες αερίου Harrison και έναν πλάσματος Saf-Fro CPM360 τροφοδοτούμενο από την πηγή Nertajet HP300, επιτρέποντας ακριβή κοπή διαφόρων τύπων μετάλλων.
Αυτό το μοντέλο περιλαμβάνει έναν ψύκτη Friojet-30, που βοηθά στη διατήρηση των βέλτιστων θερμοκρασιών λειτουργίας κατά τη διάρκεια παρατεταμένης χρήσης, συμβάλλοντας στην απόδοση και τη διάρκεια ζωής της μηχανής. Επιπλέον, είναι εξοπλισμένο με αφυγραντήρα αέρα Mark MDX900 για την προστασία ευαίσθητων εξαρτημάτων από την υγρασία, βελτιώνοντας την αξιοπιστία.
Η επιφάνεια κοπής της μηχανής έχει μήκος 12.000 mm και πλάτος 2.500 mm, υποστηριζόμενη από μεταλλικές λωρίδες που είναι σχεδιασμένες να κρατούν τα υλικά σταθερά κατά τη διαδικασία κοπής. Οι συνολικές διαστάσεις της μηχανής είναι 13.000 mm μήκος, 3.000 mm πλάτος και 2.000 mm ύψος, με συνολικό βάρος περίπου 12.000 kg. Μπορεί να χειριστεί πάχη χάλυβα έως 100 mm.
Το σύστημα αυτό με έλεγχο CNC επιτρέπει ακριβείς και αυτοματοποιημένες εργασίες κοπής, βελτιώνοντας την ακρίβεια και την επαναληψιμότητα. Ο πίνακας ελέγχου βρίσκεται στην αριστερή πλευρά της μηχανής και διαθέτει οθόνη μαζί με διάφορα κουμπιά και χειριστήρια για εύκολη λειτουργία.
Η μηχανή δείχνει σημάδια χρήσης, συμπεριλαμβανομένης κάποιας βρωμιάς και φθοράς, αλλά δεν υπάρχουν εμφανείς σοβαρές ζημιές. Ο εξοπλισμός αυτός είναι κατάλληλος για βιομηχανικά περιβάλλοντα που απαιτούν ανθεκτικές και ευέλικτες δυνατότητες κοπής με πλάσμα και αέριο.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 18/03/2026 |