2.000 €
Κάνω αντιπροσφοράΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Arburg |
|---|---|
| Μοντέλο | armario electrico |
| Έτος | 1995 |
| Τοποθεσία | Ισπανία
|
| Κατηγορία | Πρέσες έγχυσης |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P250603182 |
| Γλώσσα |
| Δύναμη σύσφιξης | 100 T |
| Διάμετρος βίδας | 45 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (H) | 420 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (V) | 420 mm |
| Όγκος βολής | 188 cm³ |
| Βάρος βολής | 151 g |
| Πίεση στο υλικό | 1350 bar |
| Μήκος πλάκας | 545 mm |
| Πλάτος πλάκας | 545 mm |
| Διμεταλλική βίδα | Οχι |
| Εξοπλισμένο με ρομπότ | Οχι |
| Διασύνδεση ρομπότ | |
| Αριθμός πυρήνων | |
| Αριθμός ζωνών θέρμανσης | 1 |
| Άνοιγμα του Τύπου | 500 mm |
| Μέγεθος καλουπιού | |
| ------------------- | |
| Βάρος | 150 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Όπως-είναι, όπου-είναι |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | ορατός |
| Φύλλο δεδομένων | Arburg 420 M 1000-250 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 11/05/2026 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει μηχανή έγχυσης πλαστικού Arburg, μοντέλο armario electrico, κατασκευασμένη το 1995. Η μηχανή έχει δύναμη σύσφιξης 100 τόνων και διάμετρο κοχλία 45 mm, με συνολικό βάρος 150 κιλά. Δεν είναι εξοπλισμένη με δίμεταλλο κοχλία ή ρομπότ. Η μηχανή περιλαμβάνει πίνακα ελέγχου με οθόνη που εμφανίζει την κατάσταση της μηχανής και παραμέτρους, όπως η θερμοκρασία παραγωγής και άλλα λειτουργικά δεδομένα. Ο πίνακας ελέγχου συμπληρώνεται με πληκτρολόγιο με αριθμητικά και λειτουργικά πλήκτρα, επιτρέποντας ακριβή εισαγωγή και έλεγχο. Για λόγους ασφαλείας, η μηχανή είναι εξοπλισμένη με εμφανές κόκκινο κουμπί έκτακτης διακοπής και μεταγωγικό διακόπτη που βρίσκεται από κάτω. Αυτή η διάταξη υποστηρίζει τον λειτουργικό έλεγχο και την έκτακτη παρέμβαση. Η μηχανή είναι κατάλληλη για εφαρμογές έγχυσης που απαιτούν την καθορισμένη δύναμη σύσφιξης και τη διάμετρο κοχλία. Δεν παρέχονται πρόσθετες πληροφορίες σχετικά με την κατάσταση λειτουργίας ή το καθεστώς δοκιμών της μηχανής. Οι ενδεχόμενοι αγοραστές πρέπει να το λάβουν υπόψη κατά την αξιολόγηση της μηχανής για τις ανάγκες τους.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Arburg 420 M 1000-250 Μηχανή χύτευσης με έγχυση
ΜΗΧΑΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ή ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
Όλες οι ηλεκτρονικές κάρτες και τα ανταλλακτικά OK
Οθόνη tft OK
Compact flash εντάξει
Βαλβίδες ΟΚ
Βίδα εντάξει.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2019 |
| Προσφορές online | 3 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 20/02/2026 |
Arburg 420 M 1000-250 Μηχανή χύτευσης με έγχυση
ΜΗΧΑΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ή ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
Όλες οι ηλεκτρονικές κάρτες και τα ανταλλακτικά OK
Οθόνη tft OK
Compact flash εντάξει
Βαλβίδες ΟΚ
Βίδα εντάξει.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Δύναμη σύσφιξης | 100 T |
| Διάμετρος βίδας | 45 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (H) | 420 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (V) | 420 mm |
| Όγκος βολής | 188 cm³ |
| Βάρος βολής | 151 g |
| Πίεση στο υλικό | 1350 bar |
| Μήκος πλάκας | 545 mm |
| Πλάτος πλάκας | 545 mm |
| Διμεταλλική βίδα | Οχι |
| Εξοπλισμένο με ρομπότ | Οχι |
| Διασύνδεση ρομπότ | |
| Αριθμός πυρήνων | |
| Αριθμός ζωνών θέρμανσης | 1 |
| Άνοιγμα του Τύπου | 500 mm |
| Μέγεθος καλουπιού | |
| ------------------- | |
| Βάρος | 150 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Όπως-είναι, όπου-είναι |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | ορατός |
| Φύλλο δεδομένων | Arburg 420 M 1000-250 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 11/05/2026 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει μηχανή έγχυσης πλαστικού Arburg, μοντέλο armario electrico, κατασκευασμένη το 1995. Η μηχανή έχει δύναμη σύσφιξης 100 τόνων και διάμετρο κοχλία 45 mm, με συνολικό βάρος 150 κιλά. Δεν είναι εξοπλισμένη με δίμεταλλο κοχλία ή ρομπότ. Η μηχανή περιλαμβάνει πίνακα ελέγχου με οθόνη που εμφανίζει την κατάσταση της μηχανής και παραμέτρους, όπως η θερμοκρασία παραγωγής και άλλα λειτουργικά δεδομένα. Ο πίνακας ελέγχου συμπληρώνεται με πληκτρολόγιο με αριθμητικά και λειτουργικά πλήκτρα, επιτρέποντας ακριβή εισαγωγή και έλεγχο. Για λόγους ασφαλείας, η μηχανή είναι εξοπλισμένη με εμφανές κόκκινο κουμπί έκτακτης διακοπής και μεταγωγικό διακόπτη που βρίσκεται από κάτω. Αυτή η διάταξη υποστηρίζει τον λειτουργικό έλεγχο και την έκτακτη παρέμβαση. Η μηχανή είναι κατάλληλη για εφαρμογές έγχυσης που απαιτούν την καθορισμένη δύναμη σύσφιξης και τη διάμετρο κοχλία. Δεν παρέχονται πρόσθετες πληροφορίες σχετικά με την κατάσταση λειτουργίας ή το καθεστώς δοκιμών της μηχανής. Οι ενδεχόμενοι αγοραστές πρέπει να το λάβουν υπόψη κατά την αξιολόγηση της μηχανής για τις ανάγκες τους.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2019 |
| Προσφορές online | 3 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 20/02/2026 |