Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | ARBURG |
|---|---|
| Μοντέλο | Allrounder 420C 1000/150/60 2K |
| Έτος | 2002 |
| Τοποθεσία | Ισπανία
|
| Κατηγορία | Πρέσες έγχυσης |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P220828025 |
| Γλώσσα |
| Δύναμη σύσφιξης | 100 T |
| Διάμετρος βίδας | 25 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (H) | 420 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (V) | 420 mm |
| Πίεση στο υλικό | 2500 bar |
| Διασύνδεση ρομπότ | |
| Μέγεθος καλουπιού | |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | 79115 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | ορατός |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 07/05/2026 |
Arburg Bi-material με δύναμη κλεισίματος 100 τόνων. Έτος κατασκευής 2002. 79.115 ώρες εργασίας. Το μηχάνημα παραδίδεται πλήρως ανακαινισμένο από την ομάδα μας και σε άριστη κατάσταση λειτουργίας. Μπορούμε να προσφέρουμε την έναρξη λειτουργίας στις εγκαταστάσεις σας. Πρόσθετα: Wanner Mill.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 10 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 04/05/2026 |
Arburg Bi-material με δύναμη κλεισίματος 100 τόνων. Έτος κατασκευής 2002. 79.115 ώρες εργασίας. Το μηχάνημα παραδίδεται πλήρως ανακαινισμένο από την ομάδα μας και σε άριστη κατάσταση λειτουργίας. Μπορούμε να προσφέρουμε την έναρξη λειτουργίας στις εγκαταστάσεις σας. Πρόσθετα: Wanner Mill.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Δύναμη σύσφιξης | 100 T |
| Διάμετρος βίδας | 25 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (H) | 420 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (V) | 420 mm |
| Πίεση στο υλικό | 2500 bar |
| Διασύνδεση ρομπότ | |
| Μέγεθος καλουπιού | |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | 79115 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | ορατός |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 07/05/2026 |
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 10 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 04/05/2026 |