Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμήΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Arburg |
|---|---|
| Μοντέλο | Allround 320C Golden |
| Έτος | 2021 |
| Τοποθεσία | Τουρκία
|
| Κατηγορία | Πρέσες έγχυσης |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P241023280 |
| Γλώσσα |
| Δύναμη σύσφιξης | 50 T |
| Διάμετρος βίδας | 25 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (H) | 320 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (V) | 320 mm |
| Όγκος βολής | 55 cm³ |
| Διασύνδεση ρομπότ | |
| Μέγεθος καλουπιού | |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | 1912 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | ημι-καινούργιο |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 19/12/2025 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει μια μηχανή έγχυσης Arburg Allround 320C Golden, κατασκευασμένη το 2021. Η μηχανή έχει δύναμη σύσφιξης 50,0 τόνων και διάμετρο κοχλία 25 mm, με απόσταση δοκών 320 mm τόσο οριζόντια όσο και κατακόρυφα. Προσφέρει όγκο εγχύσεως 55,0 cm³. Η μηχανή έχει χρησιμοποιηθεί περίπου 1.912 ώρες λειτουργίας και έχει διατηρηθεί σε καθαρή κατάσταση, αντανακλώντας περιορισμένη χρήση, κυρίως για εσωτερική παραγωγή με σπάνιες αλλαγές καλουπιών.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Arburg Allround 320C Χρυσή μηχανή χύτευσης με έγχυση
Ώρες λειτουργίας: 1,912 h
Στην τιμή περιλαμβάνονται η μονάδα δοσομέτρησης σιλικόνης Silcostar 922E και ο αναμικτήρας χρωμάτων.
Ο αναμικτήρας χρώματος είναι ολοκαίνουργιο προϊόν, δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ.
Το μηχάνημα είναι πολύ καθαρό και ελάχιστα χρησιμοποιημένο.
Έχει χρησιμοποιηθεί για τη δική μας παραγωγική διαδικασία, τα καλούπια δεν έχουν αλλάξει συχνά.
Διάμετρος βίδας Ø25 mm
Διατίθεται αντλία κενού.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2024 |
| Προσφορές online | 2 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 17/04/2026 |
Arburg Allround 320C Χρυσή μηχανή χύτευσης με έγχυση
Ώρες λειτουργίας: 1,912 h
Στην τιμή περιλαμβάνονται η μονάδα δοσομέτρησης σιλικόνης Silcostar 922E και ο αναμικτήρας χρωμάτων.
Ο αναμικτήρας χρώματος είναι ολοκαίνουργιο προϊόν, δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ.
Το μηχάνημα είναι πολύ καθαρό και ελάχιστα χρησιμοποιημένο.
Έχει χρησιμοποιηθεί για τη δική μας παραγωγική διαδικασία, τα καλούπια δεν έχουν αλλάξει συχνά.
Διάμετρος βίδας Ø25 mm
Διατίθεται αντλία κενού.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Δύναμη σύσφιξης | 50 T |
| Διάμετρος βίδας | 25 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (H) | 320 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (V) | 320 mm |
| Όγκος βολής | 55 cm³ |
| Διασύνδεση ρομπότ | |
| Μέγεθος καλουπιού | |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | 1912 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | ημι-καινούργιο |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 19/12/2025 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει μια μηχανή έγχυσης Arburg Allround 320C Golden, κατασκευασμένη το 2021. Η μηχανή έχει δύναμη σύσφιξης 50,0 τόνων και διάμετρο κοχλία 25 mm, με απόσταση δοκών 320 mm τόσο οριζόντια όσο και κατακόρυφα. Προσφέρει όγκο εγχύσεως 55,0 cm³. Η μηχανή έχει χρησιμοποιηθεί περίπου 1.912 ώρες λειτουργίας και έχει διατηρηθεί σε καθαρή κατάσταση, αντανακλώντας περιορισμένη χρήση, κυρίως για εσωτερική παραγωγή με σπάνιες αλλαγές καλουπιών.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2024 |
| Προσφορές online | 2 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 17/04/2026 |