Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμήΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | ARBURG |
|---|---|
| Μοντέλο | 221 K 350-100 |
| Έτος | 2000 |
| Τοποθεσία | Πολωνία
|
| Κατηγορία | Πρέσες έγχυσης |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P220225019 |
| Γλώσσα |
| Δύναμη σύσφιξης | 35 T |
| Διάμετρος βίδας | 25 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (H) | 221 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (V) | 221 mm |
| Όγκος βολής | 49 cm³ |
| Βάρος βολής | 41 g |
| Πίεση στο υλικό | 2000 bar |
| Μήκος πλάκας | 342 mm |
| Πλάτος πλάκας | 250 mm |
| Διμεταλλική βίδα | Ναί |
| Εξοπλισμένο με ρομπότ | Οχι |
| Διασύνδεση ρομπότ | |
| Αριθμός πυρήνων | |
| Αριθμός ζωνών θέρμανσης | |
| Άνοιγμα του Τύπου | 200 mm |
| Μέγεθος καλουπιού | |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3000,0 × 1300,0 × 1600,0 |
| Βάρος | 1030 kg |
| ώρες εργασίας | 37785 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | υπό πίεση |
| Φύλλο δεδομένων | Arburg A 221 K 350-100 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 20/03/2026 |
Έλεγχος: Selogica
Σύστημα κλεισίματος: Γόνατο
Κινητήρας: 7,5 kW
Θερμαντήρες: 5,5 kW
Έλεγχος στην πολωνική γλώσσα
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 2 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 13/05/2026 |
Έλεγχος: Selogica
Σύστημα κλεισίματος: Γόνατο
Κινητήρας: 7,5 kW
Θερμαντήρες: 5,5 kW
Έλεγχος στην πολωνική γλώσσα
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Δύναμη σύσφιξης | 35 T |
| Διάμετρος βίδας | 25 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (H) | 221 mm |
| Διάστιχο ράβδων δεσίματος (V) | 221 mm |
| Όγκος βολής | 49 cm³ |
| Βάρος βολής | 41 g |
| Πίεση στο υλικό | 2000 bar |
| Μήκος πλάκας | 342 mm |
| Πλάτος πλάκας | 250 mm |
| Διμεταλλική βίδα | Ναί |
| Εξοπλισμένο με ρομπότ | Οχι |
| Διασύνδεση ρομπότ | |
| Αριθμός πυρήνων | |
| Αριθμός ζωνών θέρμανσης | |
| Άνοιγμα του Τύπου | 200 mm |
| Μέγεθος καλουπιού | |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3000,0 × 1300,0 × 1600,0 |
| Βάρος | 1030 kg |
| ώρες εργασίας | 37785 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | υπό πίεση |
| Φύλλο δεδομένων | Arburg A 221 K 350-100 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 20/03/2026 |
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 2 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 13/05/2026 |