6.500 €
Κάνω αντιπροσφοράΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Amada |
|---|---|
| Μοντέλο | LC 645 |
| Έτος | 1989 |
| Τοποθεσία | Σερβία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής λέιζερ |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P91112080 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Εξουσία | 1000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 920 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 4 mm |
| CNC | όχι |
| Τύπος CNC | Fanuc |
| Ταξίδι Χ | 920 mm |
| Ταξίδι Υ | 1000 mm |
| Ταξίδι Ζ | mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | kg |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | σε λειτουργική κατάσταση |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Amada LC 645 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 08/12/2025 |
Αυτή η καταχώριση παρουσιάζει ένα μηχάνημα κοπής με λέιζερ Amada LC 645, κατασκευής 1989, σχεδιασμένο για ακριβή κοπή λεπτού λαμαρίνας. Είναι εξοπλισμένο με σύστημα λέιζερ τύπου CO₂, με ισχύ εξόδου 1000 W. Το μηχάνημα δέχεται μεταλλικά φύλλα μήκους έως 3000 mm και πλάτους 920 mm, με μέγιστο πάχος κοπής 4,0 mm. Ο χώρος εργασίας επιτρέπει κίνηση 920 mm επί του άξονα Χ και 1000 mm επί του άξονα Υ, κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές κοπής λαμαρίνας.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Κατάλληλο για κοπή λεπτής λαμαρίνας
Τραπέζι εργασίας, μονάδα ελέγχου, αντηχείο, ψύκτη, μονάδα αναρρόφησης, τροφοδοτικό, υπολογιστής
Σε λειτουργική κατάσταση
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2014 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 08/12/2025 |
Κατάλληλο για κοπή λεπτής λαμαρίνας
Τραπέζι εργασίας, μονάδα ελέγχου, αντηχείο, ψύκτη, μονάδα αναρρόφησης, τροφοδοτικό, υπολογιστής
Σε λειτουργική κατάσταση
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Εξουσία | 1000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 920 mm |
| Τύπος | CO₂ |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| Μέγιστο πάχος | 4 mm |
| CNC | όχι |
| Τύπος CNC | Fanuc |
| Ταξίδι Χ | 920 mm |
| Ταξίδι Υ | 1000 mm |
| Ταξίδι Ζ | mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | kg |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | σε λειτουργική κατάσταση |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Amada LC 645 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 08/12/2025 |
Αυτή η καταχώριση παρουσιάζει ένα μηχάνημα κοπής με λέιζερ Amada LC 645, κατασκευής 1989, σχεδιασμένο για ακριβή κοπή λεπτού λαμαρίνας. Είναι εξοπλισμένο με σύστημα λέιζερ τύπου CO₂, με ισχύ εξόδου 1000 W. Το μηχάνημα δέχεται μεταλλικά φύλλα μήκους έως 3000 mm και πλάτους 920 mm, με μέγιστο πάχος κοπής 4,0 mm. Ο χώρος εργασίας επιτρέπει κίνηση 920 mm επί του άξονα Χ και 1000 mm επί του άξονα Υ, κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές κοπής λαμαρίνας.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2014 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 08/12/2025 |