Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμήΕπικοινωνήστε μαζί μας για να λάβετε μια προσφορά.
| Κατασκευαστής | Amada |
|---|---|
| Μοντέλο | LC 3015 X1 NT |
| Έτος | 2006 |
| Τοποθεσία | Τουρκία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής λέιζερ |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P220525009 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Εξουσία | 4000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 1500 mm |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | LC20BP2 |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 750 kg |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 19/01/2026 |
Μηχάνημα κοπής λέιζερ Amada LC 3015 X1 NT με αυτόματο εναλλάκτη παλετών
Μονάδα ελέγχου CNC: LC20BP2
Περιοχή εργασίας: 3000X1500X120
Ισχύς: 4000 WATT
Μέγιστο βάρος εργασίας: 750 KG
Αυτόματος εναλλάκτης παλετών
Δεν περιλαμβάνεται συσκευή συλλογής σκόνης!
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 12/09/2024 |
Μηχάνημα κοπής λέιζερ Amada LC 3015 X1 NT με αυτόματο εναλλάκτη παλετών
Μονάδα ελέγχου CNC: LC20BP2
Περιοχή εργασίας: 3000X1500X120
Ισχύς: 4000 WATT
Μέγιστο βάρος εργασίας: 750 KG
Αυτόματος εναλλάκτης παλετών
Δεν περιλαμβάνεται συσκευή συλλογής σκόνης!
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Εξουσία | 4000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 1500 mm |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| CNC | Ναί |
| Τύπος CNC | LC20BP2 |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 750 kg |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 19/01/2026 |
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 12/09/2024 |