Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | AMADA |
|---|---|
| Μοντέλο | Fiber FLC3015AJ 2kW |
| Έτος | 2013 |
| Τοποθεσία | Πολωνία
|
| Κατηγορία | Κοπή - Μηχανές κοπής λέιζερ |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P221025020 |
| Γλώσσα |
| Μεταλλικό μήκος | 3070 mm |
| Εξουσία | 2000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 1550 mm |
| Τύπος | Ινα |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| CNC | όχι |
| Τύπος CNC | |
| Ταξίδι Χ | 3070 mm |
| Ταξίδι Υ | 1550 mm |
| Ταξίδι Ζ | 100 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 920 kg |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 6043,0 × 2900,0 × 2350,0 |
| Βάρος | 11200 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | έξοχος |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | σε παραγωγή |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 29/04/2026 |
1.AMADA κόφτης λέιζερ
FLC-3015 AJ με αυτόματη τροφοδοσία και αφαίρεση υλικού
Κινητή οπτική τύπου Shift (άξονες X και Y)
Τύπος ελέγχου των αξόνων X, Y, Z καθώς και των αξόνων B και CF ταυτόχρονα
Εύρος διάτρησης
Άξονας Χ 3070 mm
Άξονας Υ 1550 mm
Άξονας Ζ 100 mm
Ταχύτητα διάτρησης άξονα Χ και Υ
0 - 120 m/min
Το μέγιστο βάρος του υλικού είναι 920 kg
Τύπος κίνησης (άξονες X, Y, Z) Γραμμική κίνηση
Ύψος τραπεζιού 940 mm
Διαστάσεις μηχανής (μόνο μηχανή)
Μ x Π x Υ 6043 x 2900 x 2350 mm
Καθαρό βάρος 11,200 kg
Έτος παραγωγής 2013
2.Αντηχείο λέιζερ Μοντέλο - AJ2000
Ονομαστική ισχύς 2000 W
Διαστάσεις αντηχείου Μ x Π x Υ 1760 x 1210 x 1530 mm
Βάρος 800 kg
3.Φίλτρο DELTAComp 1500-8 / 9 SB 7,5 kW
Βάρος 1200 kg
4.LKI MP Flexit 7 kW τροφοδότης
Βάρος 4300 kg
Ο αριθμός των "ηλεκτροδοτούμενων" ωρών λειτουργίας είναι 46.000
Ο αριθμός των ωρών λειτουργίας της κεφαλής είναι 24.000
Μηχανή συντηρημένη, χωρίς ελαττώματα και βλάβες.
Εξαιρετικά αποδοτικό, επιτυγχάνοντας πρακτικά πραγματικά υψηλές ταχύτητες.
Το μηχάνημα περιέχει πολλές ιδιόκτητες λύσεις της Amada, εξασφαλίζοντας καλές παραμέτρους, ακρίβεια και αντοχή.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 2 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 07/05/2026 |
1.AMADA κόφτης λέιζερ
FLC-3015 AJ με αυτόματη τροφοδοσία και αφαίρεση υλικού
Κινητή οπτική τύπου Shift (άξονες X και Y)
Τύπος ελέγχου των αξόνων X, Y, Z καθώς και των αξόνων B και CF ταυτόχρονα
Εύρος διάτρησης
Άξονας Χ 3070 mm
Άξονας Υ 1550 mm
Άξονας Ζ 100 mm
Ταχύτητα διάτρησης άξονα Χ και Υ
0 - 120 m/min
Το μέγιστο βάρος του υλικού είναι 920 kg
Τύπος κίνησης (άξονες X, Y, Z) Γραμμική κίνηση
Ύψος τραπεζιού 940 mm
Διαστάσεις μηχανής (μόνο μηχανή)
Μ x Π x Υ 6043 x 2900 x 2350 mm
Καθαρό βάρος 11,200 kg
Έτος παραγωγής 2013
2.Αντηχείο λέιζερ Μοντέλο - AJ2000
Ονομαστική ισχύς 2000 W
Διαστάσεις αντηχείου Μ x Π x Υ 1760 x 1210 x 1530 mm
Βάρος 800 kg
3.Φίλτρο DELTAComp 1500-8 / 9 SB 7,5 kW
Βάρος 1200 kg
4.LKI MP Flexit 7 kW τροφοδότης
Βάρος 4300 kg
Ο αριθμός των "ηλεκτροδοτούμενων" ωρών λειτουργίας είναι 46.000
Ο αριθμός των ωρών λειτουργίας της κεφαλής είναι 24.000
Μηχανή συντηρημένη, χωρίς ελαττώματα και βλάβες.
Εξαιρετικά αποδοτικό, επιτυγχάνοντας πρακτικά πραγματικά υψηλές ταχύτητες.
Το μηχάνημα περιέχει πολλές ιδιόκτητες λύσεις της Amada, εξασφαλίζοντας καλές παραμέτρους, ακρίβεια και αντοχή.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μεταλλικό μήκος | 3070 mm |
| Εξουσία | 2000 W |
| Μεταλλικό πλάτος | 1550 mm |
| Τύπος | Ινα |
| Δυνατότητα κοπής σωλήνων | όχι |
| CNC | όχι |
| Τύπος CNC | |
| Ταξίδι Χ | 3070 mm |
| Ταξίδι Υ | 1550 mm |
| Ταξίδι Ζ | 100 mm |
| Μέγιστο βάρος του τεμαχίου εργασίας | 920 kg |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 6043,0 × 2900,0 × 2350,0 |
| Βάρος | 11200 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | έξοχος |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | σε παραγωγή |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 29/04/2026 |
| Τύπος πελάτη | Εργοστάσιο – μικρή και μεσαία επιχείρηση |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 2 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 07/05/2026 |