Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Amada |
|---|---|
| Μοντέλο | AC 255 NT |
| Έτος | 2007 |
| Τοποθεσία | Πολωνία
|
| Κατηγορία | Διάτρηση - Μηχανές διάτρησης CNC |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P230306148 |
| Γλώσσα |
| Ισχύς σε τόνους | 20 T |
| Μεταλλικό μήκος | 1270 mm |
| Τύπος CNC | |
| Μεταλλικό πλάτος | 2540 mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 3.2 mm |
| Μήκος με επανατοποθέτηση | 1270 mm |
| Μεταλλικό πλάτος με επανατοποθέτηση | 1250 mm |
| Μέγιστη διάμετρος διάτρησης | 88.9 mm |
| Αριθμός χτυπημάτων ανά λεπτό | 30 |
| Μέγιστη. Βάρος του τεμαχίου εργασίας | 150 kg |
| Αριθμός εργαλείων | 51 |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | 26171 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | αποσυναρμολογημένο |
| Φύλλο δεδομένων | Amada AC 255 NT |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 01/04/2026 |
Αυτή η καταχώριση παρουσιάζει μια μηχανή διάτρησης και ξυσίματος Amada AC 255 NT, κατασκευασμένη το 2007. Είναι εξοπλισμένη με σύστημα σερβοηλεκτρικής κίνησης, παρέχοντας δύναμη διάτρησης 200 kN (20 τόνους). Η μηχανή μπορεί να χειριστεί φύλλα μετάλλου μεγέθους έως 1270 mm επί 2540 mm, με μέγιστο πάχος χάλυβα 3,2 mm και μέγιστη διάμετρο διάτρησης 88,9 mm. Το μέγιστο βάρος του τεμαχίου πάνω στον πάγκο είναι 150 kg.
Η διαδρομή κίνησης των αξόνων της μηχανής είναι 1270 mm επί 1270 mm, επιτρέποντας ακριβή τοποθέτηση και αποδοτική επεξεργασία. Διαθέτει 51 θέσεις εργαλείων οργανωμένες σε περιστροφικό μαγαζί, συμπεριλαμβανομένων 4 περιστρεφόμενων θέσεων, προσφέροντας ένα ευέλικτο σύστημα εργαλείων. Ο μέγιστος ρυθμός πλήξεων φτάνει τις 480 πλήξεις ανά λεπτό, με ταχύτητα πλήξεων 370 το λεπτό σε διαδρομή 25 mm. Σε λειτουργία σήμανσης, ο ρυθμός πλήξεων μπορεί να αυξηθεί έως και 900 το λεπτό. Οι ταχύτητες τοποθέτησης κυμαίνονται μεταξύ 60 και 80 mm ανά δευτερόλεπτο.
Η μηχανή παρουσιάζεται με ένα μεγάλο τραπέζι στήριξης με μαύρη επιφάνεια πλέγματος για τη διαχείριση του υλικού, που παρουσιάζει κάποια σημάδια χρήσης αλλά χωρίς σοβαρές ζημιές. Ο κόκκινος πίνακας ελέγχου βρίσκεται στην αριστερή πλευρά της μηχανής και μια οθόνη CNC εμφανίζει λειτουργικά δεδομένα, συμπεριλαμβανομένου του συνολικού αριθμού επεξεργασμένων τεμαχίων και των ωρών λειτουργίας.
Ένα ολοκληρωμένο σετ διάτρητων, μήτρων και εργαλειακών εξαρτημάτων συνοδεύει τη μηχανή, οργανωμένο και σε καλή κατάσταση, με μερικά νέα εργαλεία περιλαμβανόμενα. Η μηχανή είναι καθαρή και καλά συντηρημένη, χωρίς ορατές φθορές. Διατίθενται πλήρεις τεκμηριώσεις και η μηχανή έχει αποσυναρμολογηθεί και είναι έτοιμη για άμεση διαθεσιμότητα.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Τύπος AC Servo Drive
Μέγιστη δυνατή απόσταση διαδρομής άξονα 1270 x 1270 mm
Μέγεθος φύλλου 1270mm x 2540mm (αυτόματη επανατοποθέτηση)
Δύναμη διάτρησης: 200 kN
Μέγιστο πάχος υλικού 3.2mm Mild Steel
Μέγιστη διάμετρος οπής Μέγ. Υλικό 88,9 mm
βάρος υλικού στο τραπέζι: 150 kg
Μέγιστος ρυθμός χτυπήματος: 480 ανά λεπτό
Ταχύτητα χτυπήματος με διαδρομή 25 mm: ανά λεπτό: 370 ανά λεπτό
Σταθμοί εργαλείων: (για το μηχάνημα πολλά εργαλεία στο σετ, μερικά εργαλεία είναι καινούργια - ένας κατάλογος εργαλείων θα σταλεί με e-mail στους ενδιαφερόμενους)
Κίνηση διάτρησης: Σερβοηλεκτρική κίνηση
Ταχύτητα τοποθέτησης: 80 - 60 mm
Ρυθμός επιτυχίας σε λειτουργία σήμανσης: 1,5 εκατ: 900 ανά λεπτό
Σύστημα εργαλείων: Σύστημα εργαλείων: γεμιστήρας πυργίσκου
Σταθμοί εργαλείων που μπορούν να περιστραφούν: 4
Το μηχάνημα είναι 100% αποδοτικό, πλήρης τεκμηρίωση σε λειτουργία, το μηχάνημα αποσυναρμολογείται και είναι άμεσα διαθέσιμο. Ένα μεγάλο σύνολο εργαλείων για το μηχάνημα (καινούργιο μέρος που δεν έχει χρησιμοποιηθεί)
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Σύμβουλος / Μεσάζων |
| Ενεργός από τότε | 2019 |
| Προσφορές online | 9 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 29/04/2026 |
Τύπος AC Servo Drive
Μέγιστη δυνατή απόσταση διαδρομής άξονα 1270 x 1270 mm
Μέγεθος φύλλου 1270mm x 2540mm (αυτόματη επανατοποθέτηση)
Δύναμη διάτρησης: 200 kN
Μέγιστο πάχος υλικού 3.2mm Mild Steel
Μέγιστη διάμετρος οπής Μέγ. Υλικό 88,9 mm
βάρος υλικού στο τραπέζι: 150 kg
Μέγιστος ρυθμός χτυπήματος: 480 ανά λεπτό
Ταχύτητα χτυπήματος με διαδρομή 25 mm: ανά λεπτό: 370 ανά λεπτό
Σταθμοί εργαλείων: (για το μηχάνημα πολλά εργαλεία στο σετ, μερικά εργαλεία είναι καινούργια - ένας κατάλογος εργαλείων θα σταλεί με e-mail στους ενδιαφερόμενους)
Κίνηση διάτρησης: Σερβοηλεκτρική κίνηση
Ταχύτητα τοποθέτησης: 80 - 60 mm
Ρυθμός επιτυχίας σε λειτουργία σήμανσης: 1,5 εκατ: 900 ανά λεπτό
Σύστημα εργαλείων: Σύστημα εργαλείων: γεμιστήρας πυργίσκου
Σταθμοί εργαλείων που μπορούν να περιστραφούν: 4
Το μηχάνημα είναι 100% αποδοτικό, πλήρης τεκμηρίωση σε λειτουργία, το μηχάνημα αποσυναρμολογείται και είναι άμεσα διαθέσιμο. Ένα μεγάλο σύνολο εργαλείων για το μηχάνημα (καινούργιο μέρος που δεν έχει χρησιμοποιηθεί)
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Ισχύς σε τόνους | 20 T |
| Μεταλλικό μήκος | 1270 mm |
| Τύπος CNC | |
| Μεταλλικό πλάτος | 2540 mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 3.2 mm |
| Μήκος με επανατοποθέτηση | 1270 mm |
| Μεταλλικό πλάτος με επανατοποθέτηση | 1250 mm |
| Μέγιστη διάμετρος διάτρησης | 88.9 mm |
| Αριθμός χτυπημάτων ανά λεπτό | 30 |
| Μέγιστη. Βάρος του τεμαχίου εργασίας | 150 kg |
| Αριθμός εργαλείων | 51 |
| ------------------- | |
| ώρες εργασίας | 26171 ώρες |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | αποσυναρμολογημένο |
| Φύλλο δεδομένων | Amada AC 255 NT |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 01/04/2026 |
Αυτή η καταχώριση παρουσιάζει μια μηχανή διάτρησης και ξυσίματος Amada AC 255 NT, κατασκευασμένη το 2007. Είναι εξοπλισμένη με σύστημα σερβοηλεκτρικής κίνησης, παρέχοντας δύναμη διάτρησης 200 kN (20 τόνους). Η μηχανή μπορεί να χειριστεί φύλλα μετάλλου μεγέθους έως 1270 mm επί 2540 mm, με μέγιστο πάχος χάλυβα 3,2 mm και μέγιστη διάμετρο διάτρησης 88,9 mm. Το μέγιστο βάρος του τεμαχίου πάνω στον πάγκο είναι 150 kg.
Η διαδρομή κίνησης των αξόνων της μηχανής είναι 1270 mm επί 1270 mm, επιτρέποντας ακριβή τοποθέτηση και αποδοτική επεξεργασία. Διαθέτει 51 θέσεις εργαλείων οργανωμένες σε περιστροφικό μαγαζί, συμπεριλαμβανομένων 4 περιστρεφόμενων θέσεων, προσφέροντας ένα ευέλικτο σύστημα εργαλείων. Ο μέγιστος ρυθμός πλήξεων φτάνει τις 480 πλήξεις ανά λεπτό, με ταχύτητα πλήξεων 370 το λεπτό σε διαδρομή 25 mm. Σε λειτουργία σήμανσης, ο ρυθμός πλήξεων μπορεί να αυξηθεί έως και 900 το λεπτό. Οι ταχύτητες τοποθέτησης κυμαίνονται μεταξύ 60 και 80 mm ανά δευτερόλεπτο.
Η μηχανή παρουσιάζεται με ένα μεγάλο τραπέζι στήριξης με μαύρη επιφάνεια πλέγματος για τη διαχείριση του υλικού, που παρουσιάζει κάποια σημάδια χρήσης αλλά χωρίς σοβαρές ζημιές. Ο κόκκινος πίνακας ελέγχου βρίσκεται στην αριστερή πλευρά της μηχανής και μια οθόνη CNC εμφανίζει λειτουργικά δεδομένα, συμπεριλαμβανομένου του συνολικού αριθμού επεξεργασμένων τεμαχίων και των ωρών λειτουργίας.
Ένα ολοκληρωμένο σετ διάτρητων, μήτρων και εργαλειακών εξαρτημάτων συνοδεύει τη μηχανή, οργανωμένο και σε καλή κατάσταση, με μερικά νέα εργαλεία περιλαμβανόμενα. Η μηχανή είναι καθαρή και καλά συντηρημένη, χωρίς ορατές φθορές. Διατίθενται πλήρεις τεκμηριώσεις και η μηχανή έχει αποσυναρμολογηθεί και είναι έτοιμη για άμεση διαθεσιμότητα.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Σύμβουλος / Μεσάζων |
| Ενεργός από τότε | 2019 |
| Προσφορές online | 9 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 29/04/2026 |