Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Amada |
|---|---|
| Μοντέλο | 20 Ton |
| Έτος | 1997 |
| Τοποθεσία | Τουρκία
|
| Κατηγορία | Διάτρηση - Μηχανές διάτρησης CNC |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P220222006 |
| Γλώσσα |
| Ισχύς σε τόνους | 20 T |
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Τύπος CNC | PUNCH |
| Μεταλλικό πλάτος | 1000 mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 5 mm |
| Μήκος με επανατοποθέτηση | 3000 mm |
| Μεταλλικό πλάτος με επανατοποθέτηση | 1000 mm |
| Μέγιστη διάμετρος διάτρησης | 50 mm |
| Αριθμός χτυπημάτων ανά λεπτό | 190 |
| Μέγιστη. Βάρος του τεμαχίου εργασίας | 20 kg |
| Αριθμός εργαλείων | 1 |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3500,0 × 4000,0 × 2200,0 |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | υπό πίεση |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 12/02/2026 |
Αυτή η καταχώριση αφορά μια μηχανή διάτρησης Amada 20 Ton CNC, κατασκευασμένη το 1997. Η μηχανή έχει σχεδιαστεί για βιομηχανικές εφαρμογές διάτρησης λαμαρίνας και προσφέρει ισχυρή χωρητικότητα με δύναμη διάτρησης 20 τόνων. Μπορεί να χειριστεί λαμαρίνες μήκους έως 3000 mm και πλάτους 1000 mm, με μέγιστο πάχος χάλυβα 5 mm. Η μέγιστη διάμετρος διάτρησης που μπορεί να επιτευχθεί είναι 50 mm και υποστηρίζει τεμάχια εργασίας βάρους έως 20 kg. Το μηχάνημα λειτουργεί με ταχύτητα έως 190 παλμούς ανά λεπτό, χρησιμοποιώντας ένα μόνο εργαλείο στον περιστροφικό του πύργο.
Όσον αφορά τις διαστάσεις, το μηχάνημα έχει μήκος 3500 mm, πλάτος 4000 mm και ύψος 2200 mm, γεγονός που το καθιστά ένα σημαντικό κομμάτι εξοπλισμού κατάλληλο για βαριά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Οι δυνατότητες χειρισμού μετάλλων περιλαμβάνουν επιλογές επανατοποθέτησης που διατηρούν το μέγιστο μήκος και πλάτος του μετάλλου στα 3000 mm και 1000 mm αντίστοιχα.
Το μηχάνημα διαθέτει περιστροφικό πυργίσκο με πολλαπλές θέσεις εργαλείων, επιτρέποντας την αλλαγή εργαλείων κατά τη λειτουργία. Είναι εξοπλισμένο με πίνακα ελέγχου που περιλαμβάνει οθόνη και πληκτρολόγιο, τοποθετημένο στην αριστερή πλευρά του μηχανήματος για την ευκολία του χειριστή. Ο πάγκος εργασίας έχει πολλαπλές οπές σχεδιασμένες για την ακριβή τοποθέτηση των τεμαχίων, ενισχύοντας την ακρίβεια κατά τις εργασίες διάτρησης. Το περίβλημα του μηχανήματος είναι κυρίως κόκκινο και μαύρο, με μια σχάρα εξαερισμού στην αριστερή πλευρά για να βοηθά στην ψύξη. Η επιφάνεια του μηχανήματος παρουσιάζει σημάδια χρήσης που συνάδουν με ένα βιομηχανικό εργαστήριο, αλλά δεν έχει ορατές ζημιές, γεγονός που υποδηλώνει ότι έχει διατηρηθεί σε λειτουργική κατάσταση. Τα καλώδια τροφοδοσίας είναι ορατά στον χώρο εργασίας, γεγονός που υποδηλώνει ότι το μηχάνημα είναι έτοιμο για λειτουργία. Συνολικά, αυτό το μηχάνημα διάτρησης Amada 20 Ton CNC είναι ένα καλά εξοπλισμένο βιομηχανικό εργαλείο κατάλληλο για διάφορες εργασίες διάτρησης που απαιτούν ακρίβεια και αξιοπιστία.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Τίτλος προσφοράς: Amada 20 Ton CNC Punching Machine: Amada 20 Ton CNC Punching Machine: Amada 20 Ton CNC Punching Machine
Κατασκευαστής: Amada, Amada Machine Machine (Αμάντα): Amada
20 Ton
Έτος κατασκευής: 1997
Τεχνική Κατάσταση: Τεχνική κατάσταση: Καλή
Κατάσταση: Κατάσταση: Υπό Εξουσία
Διαστάσεις:
3500.0 mm
Πλάτος: 4000,0 mm
Ύψος: 2200,0 mm
Χωρητικότητα:
20,0 τόνοι
Μέγιστο πάχος χάλυβα: 5,0 mm
Μέγιστη διάμετρος διάτρησης: 50,0 mm
Μέγιστο βάρος του τεμαχίου: 20,0 kg
Προδιαγραφές μετάλλων:
Μήκος μετάλλου: 3000,0 mm
Μεταλλικό πλάτος: 1000,0 mm
Μήκος με επανατοποθέτηση: 3000,0 mm
Μεταλλικό πλάτος με επανατοποθέτηση: 1000,0 mm
Απόδοση:
190,0
Αριθμός εργαλείων: 1.0
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 06/03/2026 |
Τίτλος προσφοράς: Amada 20 Ton CNC Punching Machine: Amada 20 Ton CNC Punching Machine: Amada 20 Ton CNC Punching Machine
Κατασκευαστής: Amada, Amada Machine Machine (Αμάντα): Amada
20 Ton
Έτος κατασκευής: 1997
Τεχνική Κατάσταση: Τεχνική κατάσταση: Καλή
Κατάσταση: Κατάσταση: Υπό Εξουσία
Διαστάσεις:
3500.0 mm
Πλάτος: 4000,0 mm
Ύψος: 2200,0 mm
Χωρητικότητα:
20,0 τόνοι
Μέγιστο πάχος χάλυβα: 5,0 mm
Μέγιστη διάμετρος διάτρησης: 50,0 mm
Μέγιστο βάρος του τεμαχίου: 20,0 kg
Προδιαγραφές μετάλλων:
Μήκος μετάλλου: 3000,0 mm
Μεταλλικό πλάτος: 1000,0 mm
Μήκος με επανατοποθέτηση: 3000,0 mm
Μεταλλικό πλάτος με επανατοποθέτηση: 1000,0 mm
Απόδοση:
190,0
Αριθμός εργαλείων: 1.0
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Ισχύς σε τόνους | 20 T |
| Μεταλλικό μήκος | 3000 mm |
| Τύπος CNC | PUNCH |
| Μεταλλικό πλάτος | 1000 mm |
| Μέγιστο πάχος χάλυβα | 5 mm |
| Μήκος με επανατοποθέτηση | 3000 mm |
| Μεταλλικό πλάτος με επανατοποθέτηση | 1000 mm |
| Μέγιστη διάμετρος διάτρησης | 50 mm |
| Αριθμός χτυπημάτων ανά λεπτό | 190 |
| Μέγιστη. Βάρος του τεμαχίου εργασίας | 20 kg |
| Αριθμός εργαλείων | 1 |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3500,0 × 4000,0 × 2200,0 |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | υπό πίεση |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 12/02/2026 |
Αυτή η καταχώριση αφορά μια μηχανή διάτρησης Amada 20 Ton CNC, κατασκευασμένη το 1997. Η μηχανή έχει σχεδιαστεί για βιομηχανικές εφαρμογές διάτρησης λαμαρίνας και προσφέρει ισχυρή χωρητικότητα με δύναμη διάτρησης 20 τόνων. Μπορεί να χειριστεί λαμαρίνες μήκους έως 3000 mm και πλάτους 1000 mm, με μέγιστο πάχος χάλυβα 5 mm. Η μέγιστη διάμετρος διάτρησης που μπορεί να επιτευχθεί είναι 50 mm και υποστηρίζει τεμάχια εργασίας βάρους έως 20 kg. Το μηχάνημα λειτουργεί με ταχύτητα έως 190 παλμούς ανά λεπτό, χρησιμοποιώντας ένα μόνο εργαλείο στον περιστροφικό του πύργο.
Όσον αφορά τις διαστάσεις, το μηχάνημα έχει μήκος 3500 mm, πλάτος 4000 mm και ύψος 2200 mm, γεγονός που το καθιστά ένα σημαντικό κομμάτι εξοπλισμού κατάλληλο για βαριά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Οι δυνατότητες χειρισμού μετάλλων περιλαμβάνουν επιλογές επανατοποθέτησης που διατηρούν το μέγιστο μήκος και πλάτος του μετάλλου στα 3000 mm και 1000 mm αντίστοιχα.
Το μηχάνημα διαθέτει περιστροφικό πυργίσκο με πολλαπλές θέσεις εργαλείων, επιτρέποντας την αλλαγή εργαλείων κατά τη λειτουργία. Είναι εξοπλισμένο με πίνακα ελέγχου που περιλαμβάνει οθόνη και πληκτρολόγιο, τοποθετημένο στην αριστερή πλευρά του μηχανήματος για την ευκολία του χειριστή. Ο πάγκος εργασίας έχει πολλαπλές οπές σχεδιασμένες για την ακριβή τοποθέτηση των τεμαχίων, ενισχύοντας την ακρίβεια κατά τις εργασίες διάτρησης. Το περίβλημα του μηχανήματος είναι κυρίως κόκκινο και μαύρο, με μια σχάρα εξαερισμού στην αριστερή πλευρά για να βοηθά στην ψύξη. Η επιφάνεια του μηχανήματος παρουσιάζει σημάδια χρήσης που συνάδουν με ένα βιομηχανικό εργαστήριο, αλλά δεν έχει ορατές ζημιές, γεγονός που υποδηλώνει ότι έχει διατηρηθεί σε λειτουργική κατάσταση. Τα καλώδια τροφοδοσίας είναι ορατά στον χώρο εργασίας, γεγονός που υποδηλώνει ότι το μηχάνημα είναι έτοιμο για λειτουργία. Συνολικά, αυτό το μηχάνημα διάτρησης Amada 20 Ton CNC είναι ένα καλά εξοπλισμένο βιομηχανικό εργαλείο κατάλληλο για διάφορες εργασίες διάτρησης που απαιτούν ακρίβεια και αξιοπιστία.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2022 |
| Προσφορές online | 1 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 06/03/2026 |