Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Akyapak |
|---|---|
| Μοντέλο | AHS 30/13-16 |
| Έτος | 2022 |
| Τοποθεσία | Τουρκία
|
| Κατηγορία | Κυλινδρομηχανές λαμαρίνας - 4 κυλίνδρων |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P220503007 |
| Γλώσσα |
| Μήκος εργασίας | 3100 mm |
| Μέγιστο πάχος | 16 mm |
| Μηχανικό/Υδραυλικό | Υδραυλικός |
| Επάνω ρολό Ø | 330 mm |
| Κάτω/πλευρικά ρολά Ø | 300 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 11 kW |
| Προκάμψη | Ναί |
| ------------------- | |
| Βάρος | 10600 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | εννέα |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Akyapak AHS 30/13 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 06/05/2026 |
Τίτλος προσφοράς: Akyapak AHS 30/13-16 4 Rolls Plate Rolling Machine - New Condition
Akyapak
AHS 30/13-16
Έτος κατασκευής: 2022
Τεχνική κατάσταση: Τεχνική κατάσταση: .
Βάρος: 10600.0 kg
Πλάτος εργασίας: 3100,0 mm
Μέγιστο πάχος: 16,0 mm
Μηχανικά/υδραυλικά: 0,5 mm: Υδραυλικά
Ισχύς κινητήρα: 11,0 kW
Προκάμψη: Ναι
Αυτό το μηχάνημα δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ και συνοδεύεται από εγγύηση, εξασφαλίζοντας αξιοπιστία και απόδοση για τις ανάγκες σας σε έλαση πλακών.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2015 |
| Προσφορές online | 48 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 13/05/2026 |
Τίτλος προσφοράς: Akyapak AHS 30/13-16 4 Rolls Plate Rolling Machine - New Condition
Akyapak
AHS 30/13-16
Έτος κατασκευής: 2022
Τεχνική κατάσταση: Τεχνική κατάσταση: .
Βάρος: 10600.0 kg
Πλάτος εργασίας: 3100,0 mm
Μέγιστο πάχος: 16,0 mm
Μηχανικά/υδραυλικά: 0,5 mm: Υδραυλικά
Ισχύς κινητήρα: 11,0 kW
Προκάμψη: Ναι
Αυτό το μηχάνημα δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ και συνοδεύεται από εγγύηση, εξασφαλίζοντας αξιοπιστία και απόδοση για τις ανάγκες σας σε έλαση πλακών.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Μήκος εργασίας | 3100 mm |
| Μέγιστο πάχος | 16 mm |
| Μηχανικό/Υδραυλικό | Υδραυλικός |
| Επάνω ρολό Ø | 330 mm |
| Κάτω/πλευρικά ρολά Ø | 300 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 11 kW |
| Προκάμψη | Ναί |
| ------------------- | |
| Βάρος | 10600 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | εννέα |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Akyapak AHS 30/13 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 06/05/2026 |
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2015 |
| Προσφορές online | 48 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 13/05/2026 |