Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Akyapak |
|---|---|
| Μοντέλο | AHS 25/20 |
| Έτος | 2013 |
| Τοποθεσία | Τουρκία
|
| Κατηγορία | Κυλινδρομηχανές λαμαρίνας - 4 κυλίνδρων |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P220324045 |
| Γλώσσα |
| Μήκος εργασίας | 2600 mm |
| Μέγιστο πάχος | 25 mm |
| Μηχανικό/Υδραυλικό | Υδραυλικός |
| Επάνω ρολό Ø | 360 mm |
| Κάτω/πλευρικά ρολά Ø | 330 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 18.5 kW |
| Προκάμψη | Ναί |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 5045,0 × 1900,0 × 1680,0 |
| Βάρος | 10800 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 27/01/2026 |
Τίτλος προσφοράς: AHS 25/20.
Κατασκευαστής: Akyapak
AHS 25/20
Έτος κατασκευής: 2013
Τεχνική Κατάσταση: Καλή
Μήκος κάμψης: 2600 mm
Πάχος κάμψης: 20 mm με προκάμψη, 25 mm χωρίς προκάμψη
Σύστημα ανύψωσης: Υδραυλικά πλευρικά στηρίγματα
Διάμετρος άνω ρολού: 360 mm
Διάμετρος κάτω/πλευρικών κυλίνδρων: 330 mm
Διαστάσεις:
- 5045 mm
- Πλάτος: 1900 mm
- Ύψος: 1680 mm
Βάρος: 10800 kg
Μήκος εργασίας: 2600 mm
Μέγιστο πάχος: 25 mm
Μηχανικά/υδραυλικά: Υδραυλικά
Ισχύς κινητήρα: 18,5 kW
Προκάμψη: Ναι
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2016 |
| Προσφορές online | 25 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 05/05/2026 |
Τίτλος προσφοράς: AHS 25/20.
Κατασκευαστής: Akyapak
AHS 25/20
Έτος κατασκευής: 2013
Τεχνική Κατάσταση: Καλή
Μήκος κάμψης: 2600 mm
Πάχος κάμψης: 20 mm με προκάμψη, 25 mm χωρίς προκάμψη
Σύστημα ανύψωσης: Υδραυλικά πλευρικά στηρίγματα
Διάμετρος άνω ρολού: 360 mm
Διάμετρος κάτω/πλευρικών κυλίνδρων: 330 mm
Διαστάσεις:
- 5045 mm
- Πλάτος: 1900 mm
- Ύψος: 1680 mm
Βάρος: 10800 kg
Μήκος εργασίας: 2600 mm
Μέγιστο πάχος: 25 mm
Μηχανικά/υδραυλικά: Υδραυλικά
Ισχύς κινητήρα: 18,5 kW
Προκάμψη: Ναι
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Μήκος εργασίας | 2600 mm |
| Μέγιστο πάχος | 25 mm |
| Μηχανικό/Υδραυλικό | Υδραυλικός |
| Επάνω ρολό Ø | 360 mm |
| Κάτω/πλευρικά ρολά Ø | 330 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 18.5 kW |
| Προκάμψη | Ναί |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 5045,0 × 1900,0 × 1680,0 |
| Βάρος | 10800 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 27/01/2026 |
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2016 |
| Προσφορές online | 25 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 05/05/2026 |