Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Akyapak |
|---|---|
| Μοντέλο | AHS 20/10 |
| Έτος | 2022 |
| Τοποθεσία | Τουρκία
|
| Κατηγορία | Κυλινδρομηχανές λαμαρίνας - 4 κυλίνδρων |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P230123166 |
| Γλώσσα |
| Μήκος εργασίας | 2100 mm |
| Μέγιστο πάχος | 13 mm |
| Μηχανικό/Υδραυλικό | Υδραυλικός |
| Επάνω ρολό Ø | 230 mm |
| Κάτω/πλευρικά ρολά Ø | 210 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 7.5 kW |
| Προκάμψη | Ναί |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 4500,0 × 1300,0 × 1450,0 |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | ημι-καινούργιο |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 13/05/2026 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει μια μηχανή κυλίνδρων τεσσάρων κυλίνδρων Akyapak AHS 20/10, κατασκευασμένη το 2022. Η μηχανή έχει σχεδιαστεί για κύλιση μεταλλικών πλακών με μέγιστο μήκος εργασίας 2100 mm και μπορεί να χειριστεί πάχη πλακών έως 13 mm. Λειτουργεί με υδραυλικό μηχανικό σύστημα που τροφοδοτείται από κινητήρα 7,5 kW, εξασφαλίζοντας αποτελεσματικές και ακριβείς λειτουργίες κύλισης.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Τίτλος προσφοράς: Akyapak AHS 20/10 4 Rolls Plate Rolling Machine σε νέα κατάσταση
Akyapak
AHS 20/10
Έτος κατασκευής: 2022
Τεχνική Κατάσταση: Τεχνική Κατάσταση: ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: Σαν καινούργια
Διαστάσεις:
- 4500.0 mm
- Πλάτος: 1300,0 mm
- Ύψος: 1450,0 mm
Μήκος εργασίας: 2100,0 mm
Μέγιστο πάχος: 13,0 mm
Μηχανικά/υδραυλικά: Υδραυλικά
Διάμετρος άνω ρολού: 230,0 mm
Διάμετρος κάτω/πλευρικών κυλίνδρων: 210,0 mm
Ισχύς κινητήρα: 7,5 kW
Προκάμψη: Ναι
Αυτό το μηχάνημα δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ και βρίσκεται σε άψογη κατάσταση, έτοιμο για άμεση λειτουργία.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2016 |
| Προσφορές online | 25 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 18/05/2026 |
Τίτλος προσφοράς: Akyapak AHS 20/10 4 Rolls Plate Rolling Machine σε νέα κατάσταση
Akyapak
AHS 20/10
Έτος κατασκευής: 2022
Τεχνική Κατάσταση: Τεχνική Κατάσταση: ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: Σαν καινούργια
Διαστάσεις:
- 4500.0 mm
- Πλάτος: 1300,0 mm
- Ύψος: 1450,0 mm
Μήκος εργασίας: 2100,0 mm
Μέγιστο πάχος: 13,0 mm
Μηχανικά/υδραυλικά: Υδραυλικά
Διάμετρος άνω ρολού: 230,0 mm
Διάμετρος κάτω/πλευρικών κυλίνδρων: 210,0 mm
Ισχύς κινητήρα: 7,5 kW
Προκάμψη: Ναι
Αυτό το μηχάνημα δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ και βρίσκεται σε άψογη κατάσταση, έτοιμο για άμεση λειτουργία.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Μήκος εργασίας | 2100 mm |
| Μέγιστο πάχος | 13 mm |
| Μηχανικό/Υδραυλικό | Υδραυλικός |
| Επάνω ρολό Ø | 230 mm |
| Κάτω/πλευρικά ρολά Ø | 210 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 7.5 kW |
| Προκάμψη | Ναί |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 4500,0 × 1300,0 × 1450,0 |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | ημι-καινούργιο |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 13/05/2026 |
Αυτή η καταχώριση περιλαμβάνει μια μηχανή κυλίνδρων τεσσάρων κυλίνδρων Akyapak AHS 20/10, κατασκευασμένη το 2022. Η μηχανή έχει σχεδιαστεί για κύλιση μεταλλικών πλακών με μέγιστο μήκος εργασίας 2100 mm και μπορεί να χειριστεί πάχη πλακών έως 13 mm. Λειτουργεί με υδραυλικό μηχανικό σύστημα που τροφοδοτείται από κινητήρα 7,5 kW, εξασφαλίζοντας αποτελεσματικές και ακριβείς λειτουργίες κύλισης.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2016 |
| Προσφορές online | 25 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 18/05/2026 |