Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Akyapak |
|---|---|
| Μοντέλο | 15/08 |
| Έτος | 2013 |
| Τοποθεσία | Τουρκία
|
| Κατηγορία | Κυλινδρομηχανές λαμαρίνας - 4 κυλίνδρων |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P210505035 |
| Γλώσσα |
| Μήκος εργασίας | 1600 mm |
| Μέγιστο πάχος | 10 mm |
| Μηχανικό/Υδραυλικό | Υδραυλικός |
| Επάνω ρολό Ø | 190 mm |
| Κάτω/πλευρικά ρολά Ø | 170 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 3 kW |
| Προκάμψη | Ναί |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3650,0 × 1140,0 × 1040,0 |
| Βάρος | 2020 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | έξοχος |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 05/02/2026 |
Τίτλος προσφοράς: Akyapak 15/08 4 Rolls Plate Rolling Machine: Akyapak 15/08 4 Rolls Plate Rolling Machine
Κατασκευαστής: Akyapak
15/08
Έτος κατασκευής: 2013
Τεχνική κατάσταση: Τεχνική κατάσταση: Τεχνική κατάσταση: Άριστη
Μήκος εργασίας: 1600 mm
Μέγιστο πάχος κάμψης: 10 mm
Μηχανικά/Υδραυλικά: Υδραυλική
Διαστάσεις:
- mm: Μήκος: 3650 mm
- Πλάτος: 1140 mm
- Ύψος: 1040 mm
Βάρος: 2020 kg
Διάμετρος άνω ρολού: 190 mm
Διάμετρος κάτω/πλευρικών κυλίνδρων: 170 mm
Ισχύς κινητήρα: 3,0 kW
Προκάμψη: Ναι
Αυτή η μηχανή έλασης πλακών Akyapak 15/08 4 κυλίνδρων είναι σε πολύ καλή κατάσταση και έχει σχεδιαστεί για αποτελεσματικές και ακριβείς εργασίες κάμψης.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Τι είδους μηχάνημα είναι αυτό το Akyapak 15/08;
Αυτό το Akyapak 15/08 είναι μια μηχανή έλασης πλακών 4 κυλίνδρων.
Πότε κατασκευάστηκε αυτό το Akyapak 15/08;
Αυτό το Akyapak 15/08 κατασκευάστηκε το 2013.
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2021 |
| Προσφορές online | 6 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 13/05/2026 |
Τίτλος προσφοράς: Akyapak 15/08 4 Rolls Plate Rolling Machine: Akyapak 15/08 4 Rolls Plate Rolling Machine
Κατασκευαστής: Akyapak
15/08
Έτος κατασκευής: 2013
Τεχνική κατάσταση: Τεχνική κατάσταση: Τεχνική κατάσταση: Άριστη
Μήκος εργασίας: 1600 mm
Μέγιστο πάχος κάμψης: 10 mm
Μηχανικά/Υδραυλικά: Υδραυλική
Διαστάσεις:
- mm: Μήκος: 3650 mm
- Πλάτος: 1140 mm
- Ύψος: 1040 mm
Βάρος: 2020 kg
Διάμετρος άνω ρολού: 190 mm
Διάμετρος κάτω/πλευρικών κυλίνδρων: 170 mm
Ισχύς κινητήρα: 3,0 kW
Προκάμψη: Ναι
Αυτή η μηχανή έλασης πλακών Akyapak 15/08 4 κυλίνδρων είναι σε πολύ καλή κατάσταση και έχει σχεδιαστεί για αποτελεσματικές και ακριβείς εργασίες κάμψης.
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Τι είδους μηχάνημα είναι αυτό το Akyapak 15/08;
Αυτό το Akyapak 15/08 είναι μια μηχανή έλασης πλακών 4 κυλίνδρων.
Πότε κατασκευάστηκε αυτό το Akyapak 15/08;
Αυτό το Akyapak 15/08 κατασκευάστηκε το 2013.
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Μήκος εργασίας | 1600 mm |
| Μέγιστο πάχος | 10 mm |
| Μηχανικό/Υδραυλικό | Υδραυλικός |
| Επάνω ρολό Ø | 190 mm |
| Κάτω/πλευρικά ρολά Ø | 170 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 3 kW |
| Προκάμψη | Ναί |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 3650,0 × 1140,0 × 1040,0 |
| Βάρος | 2020 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | έξοχος |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | Ναί |
| κατάσταση | |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 05/02/2026 |
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2021 |
| Προσφορές online | 6 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 13/05/2026 |