Τιμή κατόπιν αιτήματος
Κάνω αντιπροσφορά| Κατασκευαστής | AGIE CHARMILLES |
|---|---|
| Μοντέλο | Cut 300 SP |
| Έτος | 2015 |
| Τοποθεσία | Τσεχική Δημοκρατία
|
| Κατηγορία | EDM (Ηλεκτροδιάβρωση) - Μηχανές ηλεκτροδιάβρωσης με σύρμα |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P250327263 |
| Γλώσσα |
| Άξονας Χ | 550 mm |
| Άξονας Υ | 350 mm |
| Άξονας Z | 400 mm |
| Μέγιστη. μήκος τεμαχίου εργασίας | 700 mm |
| Μέγιστη. πλάτος τεμαχίου εργασίας | 400 mm |
| Μέγιστη. ύψος τεμαχίου εργασίας | 400 mm |
| Τύπος CNC | |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 700,0 × 400,0 × 1200,0 |
| Βάρος | 1500 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Όπως-είναι, όπου-είναι |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | ορατός |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 13/05/2026 |
Το μηχάνημα είναι σε καλή τεχνική κατάσταση, και μετά από προηγούμενη συμφωνία είναι δυνατόν να δοκιμαστεί. Χ-διαδρομή 550 mm Υ-διαδρομή 350 mm Ζ-περιοχή 400 mm U-διαδρομή 550 mm V-διαδρομή 350 mm όγκος 1200 l διάμετρος υλικού: στρογγυλό 1 200x700x400 mm βάρος τεμαχίου 1 500 kg κλίση +/-30??/400 mm ?? Διάμετρος σπειρώματος. 0,10-0,33 Βάρος πηνίου max. 25 kg
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 126 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 13/05/2026 |
Το μηχάνημα είναι σε καλή τεχνική κατάσταση, και μετά από προηγούμενη συμφωνία είναι δυνατόν να δοκιμαστεί. Χ-διαδρομή 550 mm Υ-διαδρομή 350 mm Ζ-περιοχή 400 mm U-διαδρομή 550 mm V-διαδρομή 350 mm όγκος 1200 l διάμετρος υλικού: στρογγυλό 1 200x700x400 mm βάρος τεμαχίου 1 500 kg κλίση +/-30??/400 mm ?? Διάμετρος σπειρώματος. 0,10-0,33 Βάρος πηνίου max. 25 kg
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
| Άξονας Χ | 550 mm |
| Άξονας Υ | 350 mm |
| Άξονας Z | 400 mm |
| Μέγιστη. μήκος τεμαχίου εργασίας | 700 mm |
| Μέγιστη. πλάτος τεμαχίου εργασίας | 400 mm |
| Μέγιστη. ύψος τεμαχίου εργασίας | 400 mm |
| Τύπος CNC | |
| ------------------- | |
| Μήκος x πλάτος x ύψος | 700,0 × 400,0 × 1200,0 |
| Βάρος | 1500 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Όπως-είναι, όπου-είναι |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | ορατός |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 13/05/2026 |
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2020 |
| Προσφορές online | 126 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 13/05/2026 |