Τιμή κατόπιν αιτήματος
Δείτε την τιμή| Κατασκευαστής | Agie |
|---|---|
| Μοντέλο | AGIECUT EVOLUTION2 |
| Έτος | 1999 |
| Τοποθεσία | Αυστρία
|
| Κατηγορία | EDM (Ηλεκτροδιάβρωση) - Μηχανές ηλεκτροδιάβρωσης με σύρμα |
| Αναγνωριστικό προϊόντος | P210512136 |
| Γλώσσα |
| Άξονας Χ | 350 mm |
| Άξονας Υ | 250 mm |
| Άξονας Z | 256 mm |
| Μέγιστη. μήκος τεμαχίου εργασίας | 750 mm |
| Μέγιστη. πλάτος τεμαχίου εργασίας | 550 mm |
| Μέγιστη. ύψος τεμαχίου εργασίας | 250 mm |
| Μέγιστη. βάρος τεμαχίου εργασίας | 450 kg |
| Τύπος CNC | AGIEVISION for 5 axes |
| Μήκος δεξαμενής εργασίας | 700 mm |
| Πλάτος δεξαμενής εργασίας | 450 mm |
| Ύψος δεξαμενής εργασίας | 250 mm |
| Αυτόματη τροφοδοσία καλωδίων | |
| ------------------- | |
| Βάρος | 3600 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Agie AgieCut Evolution 2 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 24/02/2026 |
Αυτή η καταχώριση παρουσιάζει μια μηχανή Agie AGIECUT EVOLUTION2 CNC σύρματος EDM, κατασκευασμένη το 1999 στην Ελβετία. Η μηχανή ζυγίζει περίπου 3600 κιλά και έχει σχεδιαστεί για ακριβή ηλεκτρική εκφόρτιση σύρματος. Προσφέρει μέγιστη χωρητικότητα κομματιού εργασίας 750 mm μήκος, 550 mm πλάτος και 250 mm ύψος, με μέγιστο βάρος κομματιού εργασίας έως 450 κιλά. Οι διαστάσεις του τραπεζιού εργασίας είναι 700 mm επί 450 mm, παρέχοντας άφθονο χώρο για διάφορα μηχανουργικά καθήκοντα.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
Μάρκα: AGIE CNC μηχανή EDM με σύρμα
Τύπος: AGIECUT EVOLUTION2
Έτος κατασκευής: 1999
Έλεγχος: AGIEVISION για 5 άξονες
Βάρος μηχανήματος: 3600 kg
Χώρα κατασκευής: Ελβετία
Διαστάσεις τεμαχίου max 750x550x250 mm, βάρος τεμαχίου max 200/450 kg
Μέγεθος τραπεζιού 700x450 mm
X / Y / Z / U / V 350/250/256/70/70/70 mm
Κωνικότητα max <° / ύψος 30° / 100 mm
Διηλεκτρικό 700 l
Πολύ ωραίο μηχάνημα
Αξεσουάρ: 4 πόδια μηχανής
Οδηγίες λειτουργίας
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Ποιες είναι οι μέγιστες διαστάσεις του τεμαχίου εργασίας για το Agie AGIECUT EVOLUTION2;
Αυτή η μηχανή ηλεκτροδιάτρησης με κοπή σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 έχει μέγιστη διάσταση τεμαχίου εργασίας 750x550x250 mm.
Ποιο είναι το μέγιστο βάρος του τεμαχίου για το μηχάνημα;
Αυτή η μηχανή ηλεκτροδιάτρησης με κοπή σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 έχει μέγιστο βάρος τεμαχίου 200/450 kg.
Ποιο είναι το μέγεθος του τραπεζιού αυτού του μοντέλου;
Αυτή η μηχανή ηλεκτροδιάτρησης με κοπή σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 διαθέτει τραπέζι διαστάσεων 700x450 mm.
Ποιες είναι οι διαστάσεις διαδρομής για αυτό το μηχάνημα;
Αυτή η μηχανή EDM AGIECUT EVOLUTION2 της Agie AGIECUT έχει διαστάσεις διαδρομής X/Y/Z/U/V 350/250/256/70/70/70 mm.
Ποια είναι η διηλεκτρική ικανότητα αυτής της μηχανής Agie;
Αυτή η μηχανή EDM κοπής σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 έχει διηλεκτρική χωρητικότητα 700 λίτρων.
Πόσο ζυγίζει αυτό το μοντέλο;
Αυτή η μηχανή EDM κοπής σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 ζυγίζει 3600 kg.
Πότε κατασκευάστηκε αυτό το Agie AGIECUT EVOLUTION2;
Αυτή η μηχανή EDM κοπής σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 κατασκευάστηκε το 1999.
Πόσες σπείρες διαβρωμένου σύρματος περιλαμβάνονται στο μηχάνημα;
Αυτή η μηχανή EDM κοπής σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 περιλαμβάνει 5 νέες σπείρες διαβρωμένου σύρματος ως μέρος των αξεσουάρ.
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2008 |
| Προσφορές online | 30 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 18/05/2026 |
Μάρκα: AGIE CNC μηχανή EDM με σύρμα
Τύπος: AGIECUT EVOLUTION2
Έτος κατασκευής: 1999
Έλεγχος: AGIEVISION για 5 άξονες
Βάρος μηχανήματος: 3600 kg
Χώρα κατασκευής: Ελβετία
Διαστάσεις τεμαχίου max 750x550x250 mm, βάρος τεμαχίου max 200/450 kg
Μέγεθος τραπεζιού 700x450 mm
X / Y / Z / U / V 350/250/256/70/70/70 mm
Κωνικότητα max <° / ύψος 30° / 100 mm
Διηλεκτρικό 700 l
Πολύ ωραίο μηχάνημα
Αξεσουάρ: 4 πόδια μηχανής
Οδηγίες λειτουργίας
Λάβετε υπόψη ότι αυτή η περιγραφή μπορεί να έχει μεταφραστεί αυτόματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες. Οι πληροφορίες αυτής της αγγελίας είναι μόνο ενδεικτικές. Η Exapro συνιστά να ελέγξετε τις λεπτομέρειες με τον πωλητή πριν από την αγορά
Ποιες είναι οι μέγιστες διαστάσεις του τεμαχίου εργασίας για το Agie AGIECUT EVOLUTION2;
Αυτή η μηχανή ηλεκτροδιάτρησης με κοπή σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 έχει μέγιστη διάσταση τεμαχίου εργασίας 750x550x250 mm.
Ποιο είναι το μέγιστο βάρος του τεμαχίου για το μηχάνημα;
Αυτή η μηχανή ηλεκτροδιάτρησης με κοπή σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 έχει μέγιστο βάρος τεμαχίου 200/450 kg.
Ποιο είναι το μέγεθος του τραπεζιού αυτού του μοντέλου;
Αυτή η μηχανή ηλεκτροδιάτρησης με κοπή σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 διαθέτει τραπέζι διαστάσεων 700x450 mm.
Ποιες είναι οι διαστάσεις διαδρομής για αυτό το μηχάνημα;
Αυτή η μηχανή EDM AGIECUT EVOLUTION2 της Agie AGIECUT έχει διαστάσεις διαδρομής X/Y/Z/U/V 350/250/256/70/70/70 mm.
Ποια είναι η διηλεκτρική ικανότητα αυτής της μηχανής Agie;
Αυτή η μηχανή EDM κοπής σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 έχει διηλεκτρική χωρητικότητα 700 λίτρων.
Πόσο ζυγίζει αυτό το μοντέλο;
Αυτή η μηχανή EDM κοπής σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 ζυγίζει 3600 kg.
Πότε κατασκευάστηκε αυτό το Agie AGIECUT EVOLUTION2;
Αυτή η μηχανή EDM κοπής σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 κατασκευάστηκε το 1999.
Πόσες σπείρες διαβρωμένου σύρματος περιλαμβάνονται στο μηχάνημα;
Αυτή η μηχανή EDM κοπής σύρματος Agie AGIECUT EVOLUTION2 περιλαμβάνει 5 νέες σπείρες διαβρωμένου σύρματος ως μέρος των αξεσουάρ.
Οι ακόλουθες ερωτήσεις και απαντήσεις δημιουργούνται με τη χρήση τεχνητής νοημοσύνης βάσει των διαθέσιμων πληροφοριών για το προϊόν. Παρέχονται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζουν όλες τις προδιαγραφές ή τις συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Άξονας Χ | 350 mm |
| Άξονας Υ | 250 mm |
| Άξονας Z | 256 mm |
| Μέγιστη. μήκος τεμαχίου εργασίας | 750 mm |
| Μέγιστη. πλάτος τεμαχίου εργασίας | 550 mm |
| Μέγιστη. ύψος τεμαχίου εργασίας | 250 mm |
| Μέγιστη. βάρος τεμαχίου εργασίας | 450 kg |
| Τύπος CNC | AGIEVISION for 5 axes |
| Μήκος δεξαμενής εργασίας | 700 mm |
| Πλάτος δεξαμενής εργασίας | 450 mm |
| Ύψος δεξαμενής εργασίας | 250 mm |
| Αυτόματη τροφοδοσία καλωδίων | |
| ------------------- | |
| Βάρος | 3600 kg |
| ώρες εργασίας | |
| ώρες υπό ρεύμα | |
| κατάσταση | Καλός |
| Σύμφωνα με τους τοπικούς κανόνες | --------- |
| κατάσταση | |
| Φύλλο δεδομένων | Agie AgieCut Evolution 2 |
| Τελευταία ημερομηνία διαθεσιμότητας | 24/02/2026 |
Αυτή η καταχώριση παρουσιάζει μια μηχανή Agie AGIECUT EVOLUTION2 CNC σύρματος EDM, κατασκευασμένη το 1999 στην Ελβετία. Η μηχανή ζυγίζει περίπου 3600 κιλά και έχει σχεδιαστεί για ακριβή ηλεκτρική εκφόρτιση σύρματος. Προσφέρει μέγιστη χωρητικότητα κομματιού εργασίας 750 mm μήκος, 550 mm πλάτος και 250 mm ύψος, με μέγιστο βάρος κομματιού εργασίας έως 450 κιλά. Οι διαστάσεις του τραπεζιού εργασίας είναι 700 mm επί 450 mm, παρέχοντας άφθονο χώρο για διάφορα μηχανουργικά καθήκοντα.
Η ακόλουθη περιγραφή έχει δημιουργηθεί με χρήση τεχνητής νοημοσύνης με βάση τις διαθέσιμες πληροφορίες προϊόντος. Παρέχεται μόνο για καθοδήγηση και ενδέχεται να μην αντικατοπτρίζει όλες τις προδιαγραφές ή τους όρους. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε ακριβείς ή επιβεβαιωμένες λεπτομέρειες.
| Τύπος πελάτη | Έμπορος μηχανημάτων |
| Ενεργός από τότε | 2008 |
| Προσφορές online | 30 |
| Τελευταία δραστηριότητα | 18/05/2026 |